Okulary Dior wiosna/lato 18 Anna Lewandowska i jej odrzutowiec Anna Lewandowska i jej odrzutowiec Anna Lewandowska i jej odrzutowiec Okulary Dior wiosna/lato 18
Okulary Dior wiosna/lato 18
Mat. prasowe
Cena zwala z nóg!
1/6
Okulary Dior wiosna/lato 18
Mat. prasowe


Kiedy jest się Anną Lewandowską, nie korzysta się z dobrodziejstw Polskich Kolei Państwowych, Państwowej Komunikacji Samochodowej ani nawet Polskich Linii Lotniczych.

 

Więcej: Jak Anna i Robert Lewandowscy uczczą pierwsze urodziny Klary?

 

Nie... Kiedy jest się Anną Lewandowską, podróże upływają wam bez opóźnień, zmian trasy oraz wątpliwego cateringu. A to dlatego, że podróżujecie prywatnym odrzutowcem Citation Sovereign marki Cessna. Dokładnie tak – Anna Lewandowska właśnie wrzuciła na swojego Instagrama fotkę, na której chwali się czym podróżuje.

 

Więcej: Anna Lewandowska ma idealne ciało. Jak ona to robi?

 

Ale odrzutowiec odrzutowcem – Anna doskonale zdaje sobie sprawę, że na pokład prywatnego samolotu należy wejść w adekwatnie odlotowych okularach. Trenerka pochwaliła się także nową parą superdesignerskich oprawek prosto z letniej kolekcji Diora.

 

Więcej: To zdjęcie Roberta Lewandowskiego rozgrzało jego fanów do czerwoności!

 

Cóż, życie bez wątpienia jest nieco łatwiejsze gdy jest się Anną Lewandowską. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego, co musicie wiedzieć.

 

Więcej: Ten płaszcz Anny Lewandowskiej zachwycił jej fanki!

 

2/6
Anna Lewandowska i jej odrzutowiec
Instagram

 

Zaledwie wczoraj Anna Lewandowska w towarzystwie Klary podróżowała z Wrocławia – gdzie fanki fit-instagramerki mogły odbyć z nią trening – do swojego domu w Monachium. A ponieważ jest ona Anną Lewandowską, podróżowała ona oczywiście prywatnym odrzutowcem.

 

3/6
Anna Lewandowska i jej odrzutowiec
Instagram, Wikipedia

 

Ponieważ redakcja Party.pl wie wszystko, uprzejmie donosimy, że samolot, na który postawiła Anna Lewandowska to model Citation Sovereign amerykańskiej marki Cessna. Na świecie istnieje 349 takich maszyn, a cena każdej z nich wynosi – według dzisiejszego kursu walut – 61,238 milionów złotych.

 

4/6
Anna Lewandowska i jej odrzutowiec
Mat. prasowe

 

A ponieważ Wrocław i Monachium dzieli jakieś 700 km, łatwo oszacować, że przy prędkości przelotowej maszyny Anny 852 km/h, państwo Lewandowscy byli w domu zaledwie 49 minut po starcie.

 

5/6
Okulary Dior wiosna/lato 18
Mat. prasowe

 

Ale przejdźmy do meritum sprawy – nowych okularów Anny Lewandowskiej. Na prywatny rejs, trenerka postawiła na maksymalistyczne, czarne oprawki w sportowym stylu prosto z kolekcji Marii Grazii Chiuri dla Diora na wiosnę/lato 18. Ponadczasowy retro kształt, oversize'owe, prostokątne szkła i odjechany, odczepiany daszek z napisem „J'Adior" sprawiają, że te okulary są zdecydowanie na szczycie naszej listy życzeń na nadchodzące lato.

 

6/6
Okulary Dior wiosna/lato 18
Mat. prasowe

 

Choć odrzutowiec może być poza zasięgiem części osób, możecie totalnie dorwać odlotowe okulary Anny Lewandowskiej. Dior sprzedaje je w pięciu wersjach kolorystycznych za 1600 zł. Skusicie się?

 

Więcej na temat Anna Lewandowska