Anna Lewandowska i Sylwia Przybysz
Instagram

 

Uwaga, rzućcie wszystko co robicie. Ogłaszamy, że absolutnie obowiązkowe buty na sezon jesień/zima 17 właśnie zostały oficjalnie odnalezione. No, pod warunkiem, że wierzycie w wiarygodność stylowych wyborów Anny Lewandowskiej i Sylwii Przybysz.

 

Więcej: Anna Lewandowska w ogniu krytyki. Wpędza młode mamy w kompleksy!

 

Obie panie, mniej więcej w tym samym czasie, zaopatrzyły się w bardzo podobną parę – zatem mowa już o trendzie. Czarna skóra, płaska podeszwa, kształt botka za kostkę (coś pomiędzy sztybletem, a workerem) i ozdobne zapięcia bądź ćwieki – oto kryteria, które musi spełniać but sezonu oficjalnie zatwierdzony przez dwie ikony stylu.

 

Sylwia Przybysz
Instagram

 

Więcej: Anna Lewandowska i Julia Wieniawa w identycznej sukience. Jej cena pozytywnie zaskakuje

 

Zarówno guru dietetyki i fitnessu (i zmuszania męża do oczekiwania na swoje śniadanie), jak i obiecująca, młoda wokalistka są ikonami stylu dla swoich fanek. Podczas gdy Sysia ma przede wszystkim monumentalny wpływ na wybory zakupowe nastolatek, Anna Lewandowska to ikona dla każdej młodej, 20-paro i 30-paro letniej mamy.

 

Anna Lewandowska
Instagram

 

Więcej: Buty Małgorzaty Rozenek- Majdan robią furorę! Można je nabyć już za... 70 złotych!

 

Ale czarne workery, które wybrały obie panie są na tyle uniwersalne, że mogą je nosić dosłownie wszyscy. Połącz je z luźną bluzą z ironicznym nadrukiem i mom jeansami z poszarpanymi nogawkami jak Lewandowska, albo załóż je do seksownych rajstop (albo fishnetów) i pary grubych, wełnianych skarpet jak Sysia. W sumie to nie wyglądałyby źle nawet na facetach.

 

Więcej: Oto najlepiej sprzedające się buty! Te modele pokochały miliony dziewczyn

 

Co myślicie o stylizacjach dziewczyn? Czy skusiłybyście się na botki, które lansuje Anna Lewandowska i Sylwia Przybysz? A może już takie macie i stylizujecie je nieco inaczej?