Jak najlepiej wesprzeć chłopców z polskiej reprezentacji na meczu w Warszawie? Oczywiście ubierając się od stóp do głów w ubrania od polskich marek i projektantów! Na taki look postawiła wczoraj Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek, stawiając na stroje od stóp do głów z metką made in Poland. Takie stylizacje lubimy!

 

Stylizacja Anny Lewandowskiej

 

Więcej: Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Rozpoznalibyście tę uroczą dziewczynkę?

 

Zacznijmy od Lewej. Małżonka Roberta Lewandowskiego (któremu udało się strzelić wczoraj spektakularnego gola) pojawiła się na trybunach w  stylizacji, która okazała się dość kontrowersyjna wśród fanek trenerki, ponieważ znacznie odbiega od jej codziennego, prostego stylu. Anna miała na sobie skórzaną motocyklową kurtkę odjechanej polskiej marki Misbhv (4790 zł). Stylizacje jak na zawody motocrossowe i krzykliwe wzory niczym z naklejek na motocykl to mocny trend na wiosnę/lato 18! Anna połączyła ją z wysokimi, zamszowymi kozakami marki Badura (659,99 zł) i superdługą, granatową bluzą z kapturem założoną zamiast sukienki.

 

Więcej: Co znajdziecie w najnowszej kolekcji polskiej marki Marlu?

 

Stylizacja Małgorzaty Rozenek
Instagram

 

Więcej: Anna Lewandowska w supermodnym swetrze z... sieciówki! O jaką markę chodzi?

 

Ale Małgorzata Rozenek także postawiła na połączenie krótkiej mini i wysokich kozaków za kolana – i podobnie jak Anna Lewandowska, również wybrała polskie marki!  Perfekcyjna pani domu miała na sobie ciepły, wełniany płaszcz marki Marlu (1790 zł, na zdjęciu w różu; Marlu wykonuje je w różnych kolorach na życzenie) oraz wysokie, beżowe kozaki na obcasie polskiej marki Celebrity (1799 zł), które stanowiły idealne tło dla ciepłej, dzianinowej sukienki z golfem.