Anna Lewandowska i Marcelina Zawadzka to jedne z najseksowniejszych polskich gwiazd. Obie mogą się pochwalić nienagannymi sylwetkami. Okazuje się, że dziewczyny mają też zbliżony gust. Zarówno Anna Lewandowska, jak i Marcelina Zawadzka pokochały beżową sukienkę polskiej marki NUDYESS. Na instagramowych profilach gwiazd pojawiły się ich zdjęcia w tej modowej perełce. Ania i Marcelina dobrały do niej całkiem inne dodatki, co dało dwie różne, ale równie interesujące stylizacje. Która z nich przemawia do was bardziej? Zdecydujcie w naszym pojedynku!

 

POLECAMY: Kurtki w stylu Anny Lewandowskiej już od 119 zł! My zakochaliśmy się w tej z Zary!

Anna Lewandowska do wspomnianej sukienki marki NUDYESS dobrała masywne buty od Louis Vuitton, za które zapłaciła aż 5 tysięcy złotych! Całość dopełniła czarną, skórzaną torebką.

 

Musimy przyznać, że ta sukienka skutecznie uwydatniła wszystkie walory Anny Lewandowskiej. To beżowe cudeńko możecie kupić już za 349 zł!

 

Marcelina Zawadzka postawiła na nieco bardziej drapieżny look. Do sukienki NUDYESS dobrała bowiem saszetkę Monnari w niezwykle modny w tym sezonie, panterkowy wzór, którą kupicie teraz już za 97 zł. Do tego dobrała także wysokie, zamszowe buty. 

 

Jak wam się podoba takie zestawienie?