Anna Lewandowska i Maffashion w kurtce Misbhv
Instagram

 

O stylu Anny Lewandowskiej można powiedzieć wiele. Komplementuje jej sylwetce? Tak. Pasuje do okazji? Przeważnie. Jest słodki i dziewczęcy? Owszem. Ale absolutnie nikt nie nazwałby sposobu w jaki ubiera się legenda fitnessu i dietetyki (oraz afery baton-gate i zmuszania męża do czekania na swoje śniadanie) odlotowym.

 

Więcej: Pobiła na Instagramie Sarę Boruc, Jessicę Mercedes i Maffashion! Kim jest Littlemooonster96?

 

Ale w ostatnich tygodniach Anna Lewandowska podskoczyła na skali fajności. A zawdzięcza to projektom odjechanej polskiej marki Misbhv, którą ostatnio bez przerwy noszą polskie WAGs.

 

Anna Lewandowska i Maffashion w kurtce Misbhv
Instagram

 

Więcej: 5 sposobów na dania z marchwi. Przepis Maffashion cię zaskoczy!

 

Prosimy o uwagę – Anna Lewandowska właśnie założyła kurtkę od krakowskiej, street wearowej marki po raz drugi. Powtarzamy – po. Raz. Drugi. Jeśli to nie świadczy o miłości Lewej do projektu Misbhv, to już sami nie wiemy o czym.

 

Więcej: Pojedynek blogerek, czyli Maffashion i Jessica Mercedes na nowojorskim Fashion Weeku! Która tym razem wypadła lepiej?

 

Anna Lewandowska i Maffashion w kurtce Misbhv
Instagram

 

Ale ta historia ma nieoczekiwany zwrot akcji. W kurtce polskiej marki – która wygląda tak ekstra, że poważnie rozważamy pożegnanie się z 5 tysiącami żeby ją posiąść – właśnie pokazała się Maffashion. Nie żeby to była niespodzianka – jako modowa influencerka Maffa trzyma rękę na pulsie trendów i już nieraz pokazała się w projektach nowych, undergroundowych marek.

 

Więcej: Robert Lewandowski wzruszająco o byciu ojcem: „Dopóki się nie ma dziecka to się tego nie pojmie. Taka mała istotka tak szybko rośnie. To cudowne”

 

Tym razem Maffashion postawiła na połączenie skórzanej kurtki (Misbhv, 4790 zł), ironicznych retro botków w szpic w czerwone logotypu (Misbhv, 1990 zł), czarnego kuferka obszytego łańcuszkiem (model mini Falabella, Stella McCartney, 4000 zł) oraz urocze etui na paszport w kolorze szokującego różu (Victoria's Secret, 179 zł). W tej stylizacji wystartowała z warszawskiego lotniska Chopina do Londynu, aby wziąć udział w imprezie z okazji rozdania nagród MTV EMA.

 

Więcej: Luksus, sława, pieniądze... Jak żyją dziewczyny najlepszych polskich piłkarzy. Czego im zazdrościmy?

 

No więc: ta sama kurtka Misbhv, Anna Lewandowska, Maffashion. Wiecie do czego zmierzamy ;-). Która z nich wygląda w niej lepiej?

 

Więcej: Miejsca na zimowy obóz Anny Lewandowskiej wyprzedały się w... 14 minut! Mimo że koszt zapisania się na niego przyprawia o zawrót głowy

 

Więcej na temat Maffashion Anna Lewandowska