East News

Anna Lewandowska często publikuje na Instagramie zdjęcia ze swoją córeczką. Oglądamy na nich Klarę w uroczych, dziewczęcych stylizacjach. Tym razem jednak trenerka zaskoczyła i opublikowała dwie fotografie, na których widzimy mamę i córkę w takich samych ubraniach.

Moda na identyczne stylizacje trwa od dawna, jednak Anna Lewandowska nie ulegała jej aż do tego czasu! Trzeba przyznać, że zdjęcie jest naprawdę uroczę i pewnie możemy spodziewać się kolejnych takich stylizacji. W końcu trend obecny na Instagramie i oznaczany hashtagiem #matchymatchy jest prawdziwym hitem. Podobne stylizacje noszą nie tylko rodzice i dzieci, ale również pary!

Identyczna stylizacja Anny Lewandowskiej i Klary?

Pod zdjęciem z identycznymi stylizacjami trenerka napisała, jak bardzo Klara zmieniła ją, jako osobę, i ile wniosła do ich rodzinnego życia:

Bez Ciebie nie idę... Niesamowite, ile taka MAŁA istota potrafi wnieść wspaniałych zmian w życie dorosłych ludzi. Nauczyła nas spokoju, jeszcze większej MIŁOŚCI do drugiego człowieka, mnie - osobę w gorącej wodzie kąpanej - cierpliwości, a do tego jeszcze większej pokory, wdzięczności za każde nawet najmniejsze rzeczy i chwile. - napisała Lewandowska na Instagramie. 

Internauci o stylizacji Anny Lewandowskiej

Internauci są zachwyceni stylizacją Anny Lewandowskiej w bordowej kurtce, sneakersach i postrzępionych jeansach. Odpowiednik stylizacji gwiazdy ma jej córeczka. Klara ma dodatkowo na głowie czerwoną czapkę ze względu na pogodę. Pod zdjęciami posypały się pozytywne komentarze. Fanki piszą:

Wyglądacie jak siostry 😍😚💕

Dziewczyny jak maliny😉💪🙌❤️

Jaka mama, taka córcia ❤️. Pięknie wyglądacie😍

Podoba Wam się moda na zakładanie takich samych stylizacji przez mamę i dziecko?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Im not going without you ... It’s amazing.. .How much this tiny person changed our lives. She taught us peace, even greater love for another human being, me - a person on a short fuse - patience, humility and gratitude .. You know it too right? when after many duties and a sleepless night you see a joyful face of your baby in the morning and everything else is not important? My little life teacher - thank you for having me! I will always teach you to love and respect others 🙌❤ ______________________________ Bez Ciebie nie idę... Niesamowite, ile taka MAŁA istota potrafi wnieść wspaniałych zmian w życie dorosłych ludzi. Nauczyła nas spokoju, jeszcze większej MIŁOŚCI do drugiego człowieka, mnie - osobę w gorącej wodzie kąpanej - uczy cierpliwości, a do tego jeszcze większej pokory, wdzięczności za każde nawet najmniejsze rzeczy i chwile. Też to znacie, kiedy po wielu obowiązkach i nieprzespanej NOCY (🤪) widzicie już z samego rana radosną buźkę Waszej pociechy i wszystko, co złe PRZEMIJA? Moja mała nauczycielko życia - dziękuję, że jesteś! 🙌❤️ Dzielmy się tym co dobre ❤🌞 Dzisiaj taka mała refleksja z rana🙌☕☕☕☕☕☕☕😉 _________________ #positive #annalewandowska #healthyplanbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska z Klarą na meczu Roberta Lewandowskiego

Instagram

Zobacz takżePostrzępione jeansy w stylu Anny Lewandowskiej to prawdziwy hit! Wiemy, gdzie kupić podobne już od 89 zł