Na sukienkach z rozporkiem eksponującym nogę ciąży klątwa od ikonicznego momentu, kiedy na ceremonii rozdania Oscarów w 2012 roku Angelina Jolie pokazała tę zmysłową pozę. Wszyscy pamiętamy jak umiarkowanie desperacka próba zaprezentowania imponującej kończyny Angeliny stała się memem, który żyje aż do dzisiaj.

 

Więcej: Domowy trening na zgrabne i szczupłe nogi

 

Angelia Jolie i jej noga
Instagram

 

Ale nie możemy oprzeć się wrażeniu, że przydałby się bardziej swojski odpowiednik holywoodzkiego mema. Szczególnie, że zmysłowe kreacje z głębokimi rozporkami często pojawiają się na eventach, na które przychodzą polskie gwiazdy.

 

Więcej: Trening, który wysmukli uda

 

Edyta Zając-Rzeźniczak i jej noga
East News

 

Przykład? Superzmysłowa wieczorowa kreacja z błękitnego weluru Edyty Zając-Rzeźniczak na wczorajszej gali rozdania Elle Style Awards. Super głęboki dekolt, długie rękawy, mocno podkreślona talia – no i ten długi, falujący w ruchu tren. Do tego usta w kolorze wytrawnego pinot noir i doskonały wieczorowy look gotowy!

 

Więcej: Ćwiczenia i właściwa pielęgnacja sposobem na to, jak wysmuklić łydki

 

Anna Lewandowska i jej noga
East News

 

Choć nosi je wiele gwiazd, to tą, która najczęsciej wybiera sukienki eksponujące nogę bez wątpienia jest Anna Lewandowska. Słynna trenerka i żona Roberta Lewandowskiego pokazała się w niejednej takiej kreacji – czy to zabudowanej z mocno wyciętym dołem, czy wiązanej na szyi bez rękawów albo superzmysłowej, prześwitującej sukni maksi z głębokim dekoltem.

 

Więcej: Edyta Zając-Rzeźniczak zakończy karierę modelki? „Jestem „babcią modelingową” i powinnam kończyć z tą branżą”

 

Proponujemy następujące memy z polskimi WAGs:

Noga Edyty Zając-Rzeźniczak
East News

Noga Anny Lewandowskiej
East News

 

Czyja noga ma większy potencjał na mema? Głosujcie w naszym pojedynku!

 

Więcej: „Mam na tym punkcie fioła”. Edyta Zając–Rzeźniczak zdradziła nam sekrety swojej urody