Niekiedy trendy w modzie przybierają postać olbrzymiej fali hajpu, która wywiera wpływ na to jak ubierają się absolutnie wszyscy (zeszłego lata praktycznie nie dało się uniknąć kupienia ubrania bez kwiatowego haftu). Ale czasem trend może dotyczyć małego detalu, który kompletnie odmienia kompletnie zwyczajny element garderoby, do którego wszyscy przywykliśmy.

 

Więcej: To zdjęcie małej Klary z ćwiczącą Anną Lewandowską poruszyło jej fanów: „Staram się być wzorem dla mojej córki".

 

Właśnie mamy do czynienia z tą drugą sytuacją. Anna Lewandowska i Dorota Gardias obie postawiły na bardzo podobne pary butów w tym samym trendzie.

 

Więcej: Oto 7 rzeczy z garderoby Anny Lewandowskiej, które chciałaby mieć każda kobieta!

 

Anna Lewandowska

 

Więcej: Horodyńska, Sykut-Jeżyna, Gardias, Kołakowska... plejada gwiazd na pokazie Lidii Kality. Zobacz, kto się pojawił!

 

O co chodzi? Już spieszymy z wyjaśnieniem. Parę dni temu Anna Lewandowska wrzuciła na swój Instagram fotkę, na której siedzi na parapecie witryny sklepu w czarnym stroju składającym się z czarnej bomberki, skórzanej minispódniczki, rajstop w kropki i… workerów za kostkę z połyskującej, czarnej skóry. Haczyk polega na tym, że w miejscu sznurowadeł buty guru dietetyki miały czarną, satynową wstążkę. Ten niewielki detal natychmiast kompletnie odmienia stylizację żony Roberta Lewandowskiego.

 

Więcej: Jakie książki czytają Klarze Anna i Robert Lewandowscy? Para bierze też udział w szczytnej akcji. Sprawdź, o co chodzi

 

Dorota Gardias

 

Założenie czegoś przez Annę Lewandowską to jedno (choć i to już w sumie wystarczy, żebyśmy przetrząsali internet w poszukiwaniu podobnych butów). Ale kiedy Dorota Gardias zakłada niemal identyczną parę, bez wątpienia możemy już mówić o trendzie. Gwiazda nowej edycji programu „Azja Express" została właśnie sfotografowana na warszawskiej ulicy w codziennym jesiennym looku. Camelowy płaszcz (który zawsze jest strzałem w dziesiątkę) pogodynka połączyła z olbrzymim, czarnym szalikiem zawiązanym w luźny supeł, białym t-shirtem, ciemnymi, wzorzystymi spodniami oraz skórzanymi workerami do kostki, zgrabnie zawiązanymi czarną, satynową wstążką.

 

Więcej: Dorota Gardias nową „Żenulką”? Joanna Przetakiewcz jak Małgosia Rozenek, a Tymon Tymański... „Azja Express 2” od kulis!

 

Dorota Gardias i Anna Lewandowska

 

Chociaż buty obu pań nieznacznie się od siebie różnią – para Lewej bardziej przypomina fason wysokich trampek z białą podeszwą, z kolei Dorota wybrała masywniejsze botki ze skóry – to wspólnym mianownikiem są czarne wstążki, które nadają obu parom lżejszy, dziewczęcy charakter. Dorota Gardias czy Anna Lewandowska – która waszym zdaniem lepiej wystylizowała czarne workery wiązane na wstążkę?

 

Więcej: Za nami konferencja nowej edycji „Azja Express”! Jak prezentowały się gwiazdy?