Anna Lewandowska w czerwonej sukience Sugar Free za 239 zł Anna Lewandowska w czerwonej sukience Sugarfree Anna Lewandowska i jej czerwona sukienka Trini od Sugarfree, 239 zł Sukienka Trini od Sugarfree w kolorze czerwonym i czarnym, 239 zł Anna Lewandowska nosi Sugarfree
Anna Lewandowska w czerwonej sukience Sugar Free za 239 zł
1/5
Anna Lewandowska w czerwonej sukience Sugar Free za 239 zł

Supermodny, karminowy kolor, t-shirtowy top z krótkimi rękawkami i misterny, koronkowy dół. Anna Lewandowska pokazała się w wystrzałowej sukience, która wygląda jak z kolekcji włoskiego projektanta pokroju Versace lub Valentino.

 

Więcej: Anna Lewandowska w ogniu krytyki. Wpędza młode mamy w kompleksy!

 

Ale pozory mylą! Ta krótka, seksowna sukienka to dzieło polskiej marki. A jej cena? Nie uwierzycie – kosztuje mniej niż się Wam wydaje. Zapraszamy do galerii!

 

Zobacz też: Anna Lewandowska w wersji sauté. W takim wydaniu jeszcze nigdy jej nie widzieliście!

 

2/5
Anna Lewandowska w czerwonej sukience Sugarfree
Instagram

Styl Anny Lewandowskiej jest eklektyczny. Nigdy nie wiadomo czy żona Roberta Lewandowskiego założy ekstrawagancką kreację od projektanta czy może ciuchy z sieciówki z przystępnej cenie. W swoim najnowszym poście Anna pokazała sukienkę z metką made in Poland!

3/5
Anna Lewandowska i jej czerwona sukienka Trini od Sugarfree, 239 zł

Wprost uwielbiamy kiedy gwiazdy pokroju Lewandowskiej promują polską modę. Szczególnie kiedy rzeczona moda wygląda tak dobrze jak ta czerwona sukienka Trini marki Sugarfree! T-shirtowa góra i krótki dół z podwójną falbaną. „Musi sporo kosztować", zapewne sobie myślicie. Błąd!

4/5
Sukienka Trini od Sugarfree w kolorze czerwonym i czarnym, 239 zł
Materiały prasowe

Sukienka Trini od Sugarfree to wydatek rzędu 239 zł! Dla eleganckiego looku zestaw ją z obcasami i maksymalistyczną biżuterią, a żeby stworzyć z nią bardziej wyluzowaną stylizację zainspiruj się Anną i dobierz do niej białe trampki.

5/5
Anna Lewandowska nosi Sugarfree
Ons, Instagram

Nie jest to pierwszy raz kiedy Anna Lewandowska zakłada projekty niedrogiej polskiej marki. W niedrogich sukienkach Sugarfree pokazała się już wiele razy – i w każdej z nich wyglądała jak milion dolarów!