Anna Lewandowska w czerwonej kurtce

„Co to za kurtka", grzmią fanki Anny Lewandowskiej. Oczywiście że ją dla was odszukaliśmy!

Anna Lewandowska w czerwonej kurtce


Anna Lewandowska – mimo że wszystko co założy natychmiast staje się rozchwytywane i wyprzedaje się na pniu – raczej nie przyzwyczaiła nas do tego, że swoim stylem przełamuje bariery i eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Jednak ostatnimi czasy słynna trenerka i wzór dla wszystkich młodych mam w Polsce ewidentnie stawia na coraz dalej posunięte modowe ryzyka.

 

Więcej: Anna Lewandowska i Paulina Sykut w podobnych stylizacjach. Która wyglądała lepiej w długiej sukni z odkrytymi ramionami? POJEDYNEK!

 

Przykład? Proszę bardzo – żona Roberta Lewandowskiego oraz mama małej Klary właśnie wrzuciła na swój Instagram fotkę, na której pozuje na londyńskim lotnisku. Na nowym zdjęciu Anna Lewandowska jest w drodze do domu z treningu, który zorganizowała dla swoich fanek z Wielkiej Brytanii.

 

 

Ale porozmawiajmy o jej stylizacji. Kultowa trenerka – zgodnie z dress codem „dziewczyna w podróży" – ma na sobie białe sneakersy Nike i wygodne, czarne dresy. Jej włosy są upięte w luźny, niezobowiązujący kok, z kolei na czoło ma nasunięte nieodłączny element pasażerki samolotu – czarne okulary przeciwsłoneczne.

 

Więcej: Natalia Siwiec pokazała nowy wózek Mii. Model z tej samej kolekcji wybrała Anna Lewandowska. Cena? Powalająca!

 

Ale to czerwona ramoneska trenerki zwróciła naszą uwagę. Choć fasonem nawiązuje do ponadczasowego klasyka – rockowej ramoneski – w miejsce czarnej skóry, kurtka Anny Lewandowskiej została uszyta z (nadal modnego) aksamitu w krwistoczerwonym kolorze.

 

Więcej: Romantyczne walentynki Lewandowskich! Kolacja, róże i to wzruszające wyznanie Roberta o Ani ZDJĘCIA

 

Anna Lewandowska w czerwonej kurtce

 

Nowa wersja klasycznej ramoneski Anny Lewandowskiej to dzieło Zaquadu (720 zł) – który już dobrze znacie. Polski brand należy do jednej z ulubionych marek trenerki i w jego projektach mogliśmy ją już podziwiać wielokrotnie. Welurowa ramoneska? Nie wiem jak wy – ale my to kupujemy!

 

Więcej: Ania Lewandowska tym wpisem rozpętała plotki o... drugiej ciąży!

 

 

 

Więcej na temat Anna Lewandowska
Przeładuj

Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie!

zobacz 02:18