Anna Kalczyńska na ramówce TVN Anna Kalczyńska na ramówce TVN Anna Kalczyńska na ramówce TVN Anna Kalczyńska w sandałkach Bohoboco Anna Kalczyńska na ramówce TVN
Anna Kalczyńska na ramówce TVN
East News
1/5
Anna Kalczyńska na ramówce TVN
East News

Wyobraźcie sobie taka sytuację – macie oficjalną, elegancką imprezę z pracy, na którą musicie ubrać się elegancko, jednak odbędzie się ona… w południe.

 

Więcej: Anna Kalczyńska na prezentacji ramówki TVN pokazała za dużo?

 

Z tej wyjątkowo problematycznej sytuacji przenikania się dwóch dress code'ów – dziennego i wieczorowego – zwycięzką ręką wyszła Anna Kalczyńska!

 

Zobacz też: Anna Kalczyńska pokazała nagie zdjęcie! Zobaczcie, jak zareagowali fani gwiazdy

 

Dziennikarka postawiła na błękitną kreację, która jest wystarczająco elegancka na oficjalną imprezę i jednocześnie nie za bardzo formalna na dzienną prezentację. Znamy marki, na które postawiła – wszystkie są z Polski! Poznacie je w naszej galerii.

 

Więcej: Anna Kalczyńska bardzo odważnie odsłoniła... piersi! Dobry pomysł czy stylowa wpadka?

 

2/5
Anna Kalczyńska na ramówce TVN
East News

Dress code to najmniej przyjemna część mody, która sprawia, że prawdopodobnie nie możesz ubrać tego, na co masz ochotę, ponieważ byłoby to niestosowne. Anna Kalczyńska poradziła sobie doskonale z problematyczną modowo oficjalną imprezą TVN, która odbyła się w ciągu dnia.

3/5
Anna Kalczyńska na ramówce TVN
East News

Dziennikarka „Dzień Dobry TVN" postawiła na elegancką kreację z wiązaniem na szyi, lejącą, plisowaną górą, mocnym dopasowaniem w talii i rozszerzaną spódnicą z falbanami. Ta imponująca tiulowa suknia w ażurowym kolorze z odkrytymi ramionami to projekt Just Paul stworzony specjalnie dla dziennikarki.

4/5
Anna Kalczyńska w sandałkach Bohoboco
East News

Suknia to oczywiście fundament. Ale to dodatki przeniosły stylizację Anny ze sfery wieczorowej w ten problematyczny, ciężki do zgryzienia dress code „semi-formal". Dziennikarka zaczęła od zgrabnych, czarnych sandałków z weluru (najgorętszego materiału na jesień!) z zapięciem na klamrę. To projekt Bohoboco i kosztuje 1720 zł (są przecenione z 2150 zł!).

5/5
Anna Kalczyńska na ramówce TVN
East News

Żeby jej look nie wydawał się zbyt wieczorowy, prowadząca DDTVN wykończyła go kolczykami-frędzlami a'la lata 20., bardzo w stylu Prady na jesień/zimę 17 oraz niecodzienną, sześcienną kopertówką. „Ścianki to nie moja bajka ale część pracy", napisała Kalczyńska na swoim instagramie. Wyczuwamy kokieterię – w kwestii stylizacji dziennikarka wydaje się czuć jak ryba w wodzie!

Więcej na temat Anna Kalczyńska