Impreza Mohito i Anji Rubik
ONS

Fanaberia Rubik: Gwiazdy musiały w ostatniej chwili zmienić stylizacje

Impreza Mohito i Anji Rubik
ONS

Kilka miesięcy temu ogłoszono, że Anja Rubik podejmie współpracę z jedną z polskich sieciówek i zaprojektuje dla niej kolekcję ubrań inspirowanych jej stylem. Wczoraj w Warszawie odbył się pokaz mody, na którym nie zabrakło gospodyni wieczoru i tłumu celebrytek. Przypomnijmy: Gwiazdy na premierze kolekcji Anji Rubik

Okazuje się jednak, że gwiazdy zaproszone na wydarzenie musiały przeżyć tego dnia kilka stresujących chwil. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, na kilka godzin przed imprezą celebrytki zostały poinformowane, że nie mogą pojawić się w ubraniach marki Mohito. Skąd taka decyzja? Nasze źródło donosi, że stała za nią sama Anja Rubik, która chciała być jedyną gwiazdą w stylizacji tej marki.

Początkowo planowano, że każdy z gości pojawi się w ubraniach z nowej kolekcji Rubik. Ostatecznie jednak Rubik zdecydowała, że tylko ona może mieć coś na sobie z Mohito i organizatorzy poinformowali gwiazdy o zmianie planów. Wszystko było bardzo last minute, więc można sobie wyobrazić, jak wyglądały ich przygotowania do pojawienia się na tym wydarzeniu - zdradza w rozmowie z nami osoba pracująca przy pokazie.


To był dobry ruch ze strony Anji i Mohito? Chyba nie prościej o promocję kolekcji, jeśli mają ją na sobie gwiazdy?

Zobacz: Doda w dwóch stylizacjach na imprezie Rubik. Pokazała idealny brzuchTe gwiazdy musiały zmienić stylizacje na kilka godzin przed pokazem:

Więcej na temat Anja Rubik Mohito
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33