Angelina Jolie na gali BAFTA 2018 Angelina Jolie na gali BAFTA 2018 Angelina Jolie na gali BAFTA 2018 Angelina Jolie na gali BAFTA 2018 Angelina Jolie na gali BAFTA 2018
Angelina Jolie na gali BAFTA 2018
East News
1/6
Angelina Jolie na gali BAFTA 2018
East News


Tak jak w przypadku tegorocznych Złotych Globów, zaproszone na galę rozdania nagród Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych BAFTA gwiazdy postanowiły ubrać się na czarno w ramach solidarności z akcją Time's Up.

 

Więcej: Czy Angelina Jolie choruje na anoreksję? Jest najnowsze zdjęcia są naprawdę niepokojące...

 

Parę godzin przed rozpoczęciem ceremonii grupa brytyjskich aktorek wydała list otwarty, w którym wyraziły chęć walki o równouprawnienie kobiet w Wielkiej Brytanii. Pismo podpisały między innymi Kate Winslet, Keira Knightley, Carey Mulligan czy Emma Watson, które przekazały na rzecz akcji darowiznę w wysokości miliona funtów.

 

Więcej: Angelina Jolie spotkała się w Paryżu z Brigitte Macron! O czym rozmawiały i jak wyglądały?

 

Na gali – która odbyła się w londyńskim Royal Albert Hall – pojawiła się między innymi Angelina Jolie. Aktorka i reżyserka pozowała na czerwonym dywanie z Loung Ung, autorką autobiograficznej książki „Najpierw zabili mojego ojca", której ekranizacji podjęła się Jolie.

 

Więcej: Mają urodę, doświadczenie i wiele propozycji ról! W Hollywood rządzą aktorki po czterdziestce!

 

Aktorka wyglądała zjawiskowo w swojej drapowanej, czarnej kreacji! Zajrzyjcie do naszej galerii żeby lepiej się jej przyjrzeć.

 

2/6
Angelina Jolie na gali BAFTA 2018
East News

 

Podobnie jak wszystkie inne gwiazdy – z wyjątkiem księżnej Kate, której protokół dyplomatyczny zakazuje angażowanie się w jakiekolwiek akcje polityczne – Angelina Jolie postawiła na stylizację od stóp do głów w czerni.

 

3/6
Angelina Jolie na gali BAFTA 2018
East News

 

Suknia aktorki z czarnego aksamitu z dekoltem typu carmen i wyjątkowo wysokim rozcięciem jest dziełem marki Ralph & Russo.

 

4/6
Angelina Jolie na gali BAFTA 2018
East News

 

Kreacja Angeliny Jolie jest inspirowana stylem vintage i ze swoimi eleganckimi drapowaniami podkreślała smukłe ramiona i plecy aktorki.

 

5/6
Angelina Jolie na gali BAFTA 2018
East News

 

Do swojej czarnej sukni Angelina dobrała satynowe czółenka w szpic na obcasie. Z kolei błysku stylizacji 42-latki dodała biżuteria marki Graff.

 

6/6
Angelina Jolie na gali BAFTA 2018
East News

 

Brytyjski duet projektantów jest jedyną marką z Wielkiej Brytanii, które należy do prestiżowej paryskiej federacji haute couture i ma stałe miejsce w kalendarium pokazów wysokiego krawiectwa.

 

Więcej na temat Angelina Jolie