Ferragamo
Mat. prasowe
Strefa luksusu

Amo Ferragamo Flowerful - ten zapach pachnie kwitnącym sadem i… włoskim Campari

Ferragamo
Mat. prasowe

Owocowo-kwiatowy zapach z nutami różowej piwonii, jaśminu i kwiatów śliwy… Piękne, ale zwyczajne wiosenne perfumy? O, nie! Bo do głowy uderza w nich też… Campari! Niespodzianką jest jest także flakon perfum: zaprojektowany przez Salvatore Ferragamo w 1939 roku (!) w nowej, aktualnej odsłonie zdobi opalizująca powłoka rozświetlająca szkło tęczą fluorescencyjnych kolorów.

 

Czym pachnie wiosna

Zapach Amo Ferragamo Flowerful stworzono dla pełnej fantazji, obdarzonej wielowymiarową osobowością kobiety. Owocowo-kwiatowa kompozycja różowej piwonii, jaśminu, kwiatów śliwy oraz czarnej porzeczki zaskakuje dzięki dodatkowi… akordu włoskiego Campari. W nucie dominują wanilia, jasne drewno i piżmo.

 

 

 

Co o zapachu mówi jego twórczyni, kreatorka zapachów Marie Salamagne? Że łącząc różne nuty, chciała podkreślić pozytywną energię oryginalnego, pierwszego zapachu Amo Ferragamo.

 

„Kiedy tworzyłam tę nową historię Amo, moim początkowym zamysłem było zobrazowanie tęczowego ogrodu, wypełnionego kwitnącymi kwiatami. Aby przełożyć ten optymistyczny i radosny obraz na język zapachu, zaczęłam od akordu włoskiego Campari z oryginalnej kompozycji Amo, który fasetowałam pryzmatycznymi kwiatami (jaśminem, kwiatami śliwy, piwonią) i musującymi owocami (czarną porzeczką i cytryną)."

 

Ceny Amo Ferragamo Flowerful EDT:

233 zł/30 ml
346 zł/50 ml
463 zł/100 ml

Amo Flowerful
Mat. prasowe

 

Zobacz także:  Polska topmodelka została twarzą perfum Salvatore Ferragamo. Wiemy, która!

Więcej na temat perfumy Salvatore Ferragamo
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41