Agnieszka Woźniak-Starak z torebką Saint Laurent za 9 tys. zł

Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi z "Dzień Dobry TVN" z torebką wartą tyle co małe auto!

Agnieszka Woźniak-Starak z torebką Saint Laurent za 9 tys. zł

Agnieszka Woźniak-Starak, prowadząca razem z Ewą Drzyzgą "Dzień Dobry TVN" to niekwestionowana ikona stylu, której stylizacje bardzo często oceniamy na łamach Party.pl. Agnieszka tym razem również zwróciła naszą uwagę swoim lookiem. Woźniak-Starak postawiła na bardzo klasyczne zestawienie, które postanowiła podkręcić oryginalnymi dodatkami. Prosty brązowy płaszcz zestawiła z kraciastą koszulą w męskim stylu, czarnymi skórzanymi spodniami o kroju dzwonów oraz z dodatkami - rudym kapeluszem, ultra drogą torebką-workiem od Saint Laurent (ok. 9 tys. zł) i botkami na słupku Bottega Veneta (ok. 4 tys. zł). Całość wyglądała jakby Agnieszka założyła wszystko od niechcenia, jeśli jednak przypatrzycie się wszystkim detalom, dojdziecie do wniosku, że każdy element jej looku jest dokładnie przemyślany!

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak o kontrowersyjnych botkach racicach za 4,5 tys. zł!  "Ja lubię dziwne buty"

Obok stylizacji Agnieszki Woźniak-Starak nie da się przejść obojętnie - zwłaszcza za sprawą rudego kapelusza i drogiej torebki.

Agnieszka Woźniak-Starak w brązowym płaszczu i karmelowym kapeluszu

Całość stylizacji została uzupełniona czarną torebką na ramię luksusowej marki Saint Laurent.

Torba Saint Laurent Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka wydała na ten model prawie 9 tysięcy złotych. Torebka wykonana jest z cielęcej skóry. Będzie pasować zarówno do bardziej eleganckich, jak i tych bardziej casualowych looków.

Czarna torebka Saint Laurent, bucket bag, za 9 tys. zł
Mat. pras.

Podobne, ale na szczęście o wiele tańsze torebki w stylu Saint Laurent, możecie znaleźć teraz na wyprzedażach! Czarne torebki-worki pomieszczą dosłownie wszystko i będą idealnym dopełnieniem każdej stylizacji. Najtańszy podobny model, który znaleźliśmy, kosztuje 129 złotych:

My zakochaliśmy się w rudym kapeluszu Agnieszki. Oryginalny akcent podkreślił pozornie nudny look.

Agnieszka Woźniak-Starak w brązowym płaszczu i karmelowym kapeluszu

Agnieszka do całości dobrała swoje ulubione botki na szpilce. To model Bottega Veneta za 4 tysiące złotych. Woźniak-Starak zakłada je do praktycznie każdej stylizacji.

Czarne botki Bottega Veneta

Więcej na temat Agnieszka Woźniak-Starak
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40