Agnieszka Woźniak-Starak na festiwalu w Sopocie Olivier Janiak i Agnieszka Woźniak-Starak na festiwalu w Sopocie Olivier Janiak i Agnieszka Woźniak-Starak na festiwalu w Sopocie Olivier Janiak i Agnieszka Woźniak-Starak na festiwalu w Sopocie Patrycja Kazadi i Agustin Egurolla
Agnieszka Woźniak-Starak na festiwalu w Sopocie
East News
1/5
Agnieszka Woźniak-Starak na festiwalu w Sopocie
East News

 

Trudno się nie zgodzić z tezą, że Agnieszka Woźniak-Starak zawsze wygląda dobrze. Bez względu na to, czy gwiazda stacji TVN prowadzi „Amerykę Express" gdzieś na środku Ekwadoru, czy zadaje szyku w wieczorowej kiecce typu slip dress oraz glanach na prezentacji ramówki swojej stacji – prezenterka nigdy nie popełnia modowych wpadek.

 

Więcej: Dopasowane suknie wieczorowe. Rodzaje sukien wieczorowych

 

  Dlatego też najnowszy look Agnieszki – w którym poprowadziła zorganizowaną przez TVN imprezę Sopot Top Of The Top Festival – to żadna niespodzianka. Gwiazda wyglądała olśniewająco w sukni projektu polskiej marki! Jakiej? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby się dowiedzieć!

   

  Więcej: Dodatki do sukni wieczorowych – narzutka, biżuteria, buty i torebka

   

   2/5
   Olivier Janiak i Agnieszka Woźniak-Starak na festiwalu w Sopocie
   East News

    

   W miniony wieczór Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła koncert w ramach TVN-owskiego festiwalu w Sopocie. Na tę okazję prezenterka postawiła na błękitną suknię maksi na ramiączkach. Jej kreację z głębokim dekoltem, podwyższaną talią i powłóczystą, pliswaną spódnicą uszyto z połyskującego, obszytego drobnymi cekinami materiału. To stworzony specjalnie na tę okazję projekt marki La Mania!

    

   3/5
   Olivier Janiak i Agnieszka Woźniak-Starak na festiwalu w Sopocie
   East News

    

   Lśniąca oślepiającym blaskiem suknia to modowe oświadczenie samo w sobie. Dlatego makijaż i biżuteria Woźniak-Starak były już raczej dyskretne. Chociaż dół jej błękitnej kreacji sięga ziemi, na jednym ze zdjęć można zauważyć, że do swojej sukni prezenterka dobrała czarne sandały na słupku.

    

   4/5
   Olivier Janiak i Agnieszka Woźniak-Starak na festiwalu w Sopocie
   East News

    

   Prezenterka prezentowała się bardzo wytwornie w bojowych barwach swojej stacji telewizyjnej. Wraz z Woźniak-Starak na ściance sponsorskiej pozował jej współprowadzący, Olivier Janiak, także w pasującym błękicie. 

    

   5/5
   Patrycja Kazadi i Agustin Egurolla
   East News

    

   Tego samego dnia, część koncertu poprowadził alternatywny duet prezenterów – Patrycja Kazadi oraz Agustin Egurolla. Jak waszym zdaniem wypadli na tle Woźniak-Starak i Janiaka?