Agnieszka Woźniak-Starak w sukience od Phillipa Lima Agnieszka Woźniak-Starak w sukience od Phillipa Lima Agnieszka Woźniak-Starak w sukience od Phillipa Lima Agnieszka Woźniak-Starak w sukience od Phillipa Lima Kimonowa sukienka Phillip Lim
Agnieszka Woźniak-Starak w sukience od Phillipa Lima
East News
1/5
Agnieszka Woźniak-Starak w sukience od Phillipa Lima
East News

 

Jakie trendy obowiązują w sezonie jesień/zima 2017? Możecie się tego dowiedzieć na dwa sposoby – albo przeczytać nasze materiały, w których analizujemy jesienne kolekcje lub proponujemy zamienniki ciuchów w danym trendzie z przystępnych cenowo sieciówek – albo możecie po prostu spojrzeć na wczorajszą sukienkę Agnieszki Woźniak-Starak.

 

Więcej: Dygant, Woźniak-Starak, Kalczyńska i inni... Zobaczcie, jak gwiazdy prezentowały się na gali TVN-u w Gdyni!

 

Welur, satyna, kimonowy krój, pidżamowy luz, pionowe paski - i te odjazdowe kozaki. Wow! Czegoś takiego chyba jeszcze nie widzieliśmy. Zajrzyjcie do naszej galerii, a dowiecie się wszystkiego co musicie wiedzieć o trendach na obecny sezon… na podstawie jednej sukienki. No i dowiedzieć się gdzie taką kupić!

 

Więcej: Zadziorna i seksowna?! Agnieszka Woźniak-Starak w EKSKLUZYWNYM VIDEO VIVY!

 

2/5
Agnieszka Woźniak-Starak w sukience od Phillipa Lima
East News

 

Agnieszka Woźniak-Starak była jedną z gwiazd, które pojawiły się na poniedziałkowej premierze nowej kolekcji H&M współtworzonej z Erdem. Jako że ta brytyjska marka słynie z kwiatowych printów, lokalizację imprezy przystrojono na tajemniczy ogród, a wiele gwiazd inspirowała się botanicznym motywem w swoich stylizacjach. Agnieszka Woźniak-Starak wyłamała się się z tego nieoficjalnego dress code'u i pojawiła się na premierze w dyskretnej, odjechanej sukience.

 

Więcej: Pierwszy odcinek „Azja Express 2” już wzbudza kontrowersje. Uczestnicy torturowali zwierzęta?! Prowadząca odpowiada!

 

3/5
Agnieszka Woźniak-Starak w sukience od Phillipa Lima
East News

 

Wyszeptajcie te słowa: szafirowobłękitny jedwab, kimonowy krój, rękawy na 3/4, cekinowe aplikacje tradycyjnych chińskich liści miłorzębu, ozdobne paski wzdłuż lamówki… Poezja, czyż nie? Ta asymetryczna, uszyta z weluru i jedwabiu suknia jest ewidentnie inspirowana tradycyjnymi chińskimi strojami. Jednak jej patchworkowa natura i nierównoległa konstrukcja nadają jej współczesny wydźwięk. Krótko mówiąc – chcemy!

 

4/5
Agnieszka Woźniak-Starak w sukience od Phillipa Lima
East News

 

Mówisz – masz. Oczywiście udało się nam wytropić tę wystrzałową suknię. To propozycja Phillipa Lima na sezon jesień/zima 16. Jak tę kolekcję opisuje sam pochodzący z Tajlandii projektant? „Szefowa firmy przemierzająca ulice tokijskiego Shinjuku". Szczerze? Totalnie wyobrażamy sobie Agnieszkę Woźniak-Starak w tej kiecce w sali konferencyjnej.

 

5/5
Kimonowa sukienka Phillip Lim
Mat. promocyjne

 

No dobrze, a co z najważniejszym: gdzie można kupić to kimonowe dzieło sztuki – no i ile kosztuje? Mamy dla was dobrą i złą wiadomość. Dobra jest taka, że kupicie ją bez problemu w internetowym showroomie Farfetch oraz jest ona obecnie przeceniona. Zła – cena po przecenie wynosi 3260 zł. ¯\_(ツ)_/¯