Agnieszka Włodarczyk na imprezie w złotych spodniach Agnieszka Włodarczyk na imprezie  pozuje do zdjęć Agnieszka Włodarczyk na imprezie Volvo pozuje do zdjęć Agnieszka Włodarczyk w płaszczyku z frędzlami pozuje do zdjęć Agnieszka Włodarczyk w płaszczu z frędzlami na imprezie Volvo
Agnieszka Włodarczyk na imprezie w złotych spodniach
ONS
1/5
Agnieszka Włodarczyk na imprezie w złotych spodniach
ONS

Agnieszka Włodarczyk znów na salonach! Aktorka i gwiazda show "Azja Express" pojawiła się na imprezie jednej ze znanych marek samochodowych. To pierwsze wyjście na salony aktorki, od kiedy w mediach pojawiła się informacja o tym, że Włodarczyk znalazła nową miłość. Wybrankiem gwiazdy jest pochodzący z Mazur przystojny biznesmen, Gabriel. Para poznała się w grudniu 2016 roku i od tamtego czasu regularnie się spotyka. Agnieszka i jej ukochany byli ostatnio na wycieczce w Indonezji. 

Czy nowy związek jej służy? Na zdjęciach z imprezy Agnieszka wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną. Tym razem aktorka postawiła na efektowną stylizację - złote spodnie, zielona bluzka, ale najważniejszym elementem jej stylizacji była narzutka z frędzlami. Czy to była udana stylizacja? Trzeba przyznać, że frędzle robią wrażenie, dlatego nie jesteśmy przekonani, czy dobranie do nich jeszcze złotych spodni to dobry pomysł. Co za dużo, to niezdrowo... A Wy co o tym myślicie? Podoba Wam się stylizacja Agnieszki Włodarczyk?

ZOBACZ: Słynne wyznania gwiazd! Jak Starak wyznaje miłość Szulim? Kto wyznał miłość Rodowicz?! QUIZ

2/5
Agnieszka Włodarczyk na imprezie  pozuje do zdjęć
ONS
3/5
Agnieszka Włodarczyk na imprezie Volvo pozuje do zdjęć
ONS
4/5
Agnieszka Włodarczyk w płaszczyku z frędzlami pozuje do zdjęć
ONS
5/5
Agnieszka Włodarczyk w płaszczu z frędzlami na imprezie Volvo
Eastnews
Więcej na temat Agnieszka Włodarczyk