Nowy tatuaż Agnieszk Szulim
ONS

Szulim zrobiła sobie duży tatuaż. Pasuje jej?

Nowy tatuaż Agnieszk Szulim
ONS

Gwiazdy poprzez swój wygląd uwielbiają wyrażać siebie. Nieodzownym elementem ich indywidualności często są tatuaże. Większość osób ze świata mediów i szeroko pojmowanej rozrywki ukrywa swoje dziary i traktuje je jak coś bardzo osobistego.

Ostatnio nowy tatuaż zrobiła sobie Agnieszka Szulim. Dziennikarka na prawej ręce wytatuowała sobie sporej wielkości kotwicę. Ten marynistyczny znak symbolizuje m.in.: nadzieję, pewność siebie, siłę oraz nieugiętość. Śledząc karierę gwiazdy TVN'u można dojść do wniosku, że posiada ona wszystkie te cechy. Nową dziarę Szulim można było zobaczyć wczoraj, podczas programu "Na językach".

Nie jest to pierwszy tatuaż jaki zdobi ciało Agnieszki. Szulim może pochwalić się tatuażem na kostce, który pochodzi jeszcze z czasów studenckich, a także obrazkiem w okolicach brzucha. Czyżby niedługo w show-biznesie zapanowała moda na eksponowanie swoich permanentnych malunków?

Przypomnijmy, że niedawno nową ozdobą pochwaliła się Doda. Wokalistka mistyczny symbol wytatuowany na ręce po raz pierwszy zaprezentowała w najnowszym klipie "Electrode". Zobacz: Co oznacza nowy tatuaż Dody?

Jak wam się podoba kotwica Agnieszki. Nie jest trochę za duża?Agnieszka Szulim tatuaż kotwica

Dwa pozostałe tatuaże Szulim: 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08