Agnieszka Dygant Zdekontruowana koszula w pokazach Vetements i Balenciaga Agnieszka Dygant Agnieszka Dygant w przezroczystych butach Przezrpczyste sandałki Agnieszki Dygant
Agnieszka Dygant
ONS.pl
1/5
Agnieszka Dygant
ONS.pl

Kiedy wygląda się jak Agnieszka Dygant, prawdopodobnie we wszystkim jest ci do twarzy. Znana z serialu „Prawo Agaty" czy filmu „Botoks" aktorka może się pochwalić nienaganną figurą, wysokim wzrostem i superdługimi nogami, zatem w swoich stylizacjach bez dwóch zdań może pozwolić na odrobinę szaleństwa.

 

Więcej: Nie ma butów, które bardziej wydłużałyby nogi. Uwielbiają je gwiazdy, a teraz możesz dostać je w sieciówce

 

Choć zazwyczaj wygląda prosto, elegancko a jej ubrania są dopasowane w ten sposób, żeby maksymalnie uwydatniły wszystkie zalety jej sylwetki, ostatnio Agnieszka Dygant jest w środku małego modowego huraganu! Na wczorajszą premierę książki Anny Męczyńskiej "Figura jak z ekranu" (wyd. Edipresse Książki) aktorka postawiła na naprawdę awangardowy look – poczekajcie tylko aż zobaczycie jej plastikowe, przezroczyste obcasy! Zajrzyjcie do naszej galerii żeby lepiej się jej przyjrzeć.

 

Więcej: TOP 7: przezroczyste buty. Oto hit wiosny, który pokochały gwiazdy!

Więcej: Dygant, Woźniak-Starak, Kalczyńska i inni... Zobaczcie, jak gwiazdy prezentowały się na gali TVN-u w Gdyni!

Więcej: Mocniejsze niż w „Pitbullu” i „Psach”. Wybraliśmy 9 najlepszych cytatów z „Botoksu” Patryka Vegi

 

2/5
Zdekontruowana koszula w pokazach Vetements i Balenciaga
Zdekontruowana koszula w kolekcjach na wiosnę/lato 17: Vetements i Balenciaga / Tag-Walk

 

Czy założylibyście o wiele za dużą, rozpiętą pod szyją koszulę z podwiniętymi rękawami, którą nonszalancko włożylibyście w spodnie tylko w połowie? Nie myślcie, że Agnieszka Dygant miała wczoraj ciężki dzień – trend na tak noszoną koszulę zawdzięczamy Demnie Gvasalii, który od paru sezonów pokazuje podobne looki w swoich kolekcjach zarówno dla Balenciagi jak i awangardowego Vetements.

 

3/5
Agnieszka Dygant

 

Look aktorki przypomina stylizacje z pokazu awangardowej francuskiej marki. Podobną stylizację możecie stworzyć samodzielnie, łącząc oversize'ową (lub ukradzioną chłopakowi) koszulę z luźnymi spodniami z przykrótkimi nogawkami. Agnieszka Dygant wieńczy swój look minimalistyczną torebką na ramię z klapą w kształcie półksiężyca z połyskującymi metalicznymi elementami.

 

4/5
Agnieszka Dygant w przezroczystych butach
Przezroczyste buty w kolekcjach Yeezy wiosna/lato 17, Oscar de la Renta wiosna/lato 18 i Alexander Wang wiosna/lato 18

 

Ale porozmawiajmy o butach. Przezroczyste panele, otwarte palce i kontrastujące, czarne sznurowadła, a wszystko to na masywnym słupku – wow! Choć tak właściwie nie są niczym nowym – transparentne obcasy od zamierzchłych czasów można kupić w każdym sex shopie – to właśnie teraz zapanował prawdziwy boom na przezroczyste, plastikowe buty z pleksi bądź PCV. Kontrowersyjny trend zaczął się od modelu od Yeezy, natomiast na wiosnę/lato 18 podobne czółenka i sandałki trafiły do kolekcji Oscara de la Renty i Alexandra Wanga. Coś nam mówi, że jeszcze o nich usłyszymy!

 

5/5
Przezrpczyste sandałki Agnieszki Dygant
ONS.pl

 

Myślicie pewnie, że żeby zgarnąć podobną parę dla siebie musicie albo totalnie wypłukać się z gotówki albo iść do sex shopu? Otóż nie – jak to z trendami bywa, projekty inspirowane butami Yeezy czy Oscara de la Renty znajdziecie w sieciówkach takich jak H&M czy Deezee ;-). Nie ma za co!