Agnieszka Dygant i Magda Mołek to jedne z najbardziej stylowych i najlepiej ubranych gwiazd w polskim show-biznesie. Okazuje się, że doskonale prezentują się nie tylko na czerwonym dywanie, ale  również w bikini. Obie gwiazdy zaprezentowały się na Instagramie w skąpych strojach kąpielowych i pochwaliły się idealnymi figurami. 

 

Internauci są zachwyceni stylizacjami gwiazd. Która podoba Wam się bardziej?

 

Zobacz: Wstrząsające słowa zapłakanej Agnieszki Dygant na pogrzebie Agnieszki Kotulanki. Wiemy, co powiedziała siostrze zmarłej gwiazdy!

 

 

Agnieszka Dygant przebywała w ostatnich dniach w Kolumbii, gdzie grała sceny do filmu Patryka Vegi "Kobiety mafii 2". Aktorka wykorzystuje piekną pogodę i po nagraniach odpoczywa na plaży. Przy okazji pochwaliła się swoim zdjęciem w czarnym bikini z głębokim dekoltem. Internauci są pod wrażeniem doskonałej figury gwiazdy. 

 

 

Magda Mołek z kolei w deszczowy, jesienny wieczór przypomniała swoją letnią stylizację. Dziennikarka wygląda świetnie w różowym kostiumie kąpielowym z modnym napisem. Nic dziwnego, że swoim stylem inspiruje tysiące kobiet!

Więcej na temat Magda Mołek Agnieszka Dygant