Agnieszka Chylińska
East News
1/6
Agnieszka Chylińska
East News

Skarpetki noszone do sandałów = obciach, czarny zawsze wyszczupla, a buty mają pasować do paska bądź torebki. Niektóre modowe mity urosły już praktycznie do rangi oficjalnej doktryny, z którą – pod żadnym pozorem – nie można dyskutować.

 

Więcej: Spodnie w paski - stylizacje z elegancką oraz nieco luźniejszą górą

 

Ale naszym zdaniem zasady są w ogóle głupie – a już na pewno te dotyczące osobistego stylu, dlatego na każdym kroku zachęcamy was do ich łamania. Dzisiaj bierzemy na warsztat mit, według którego wzór w poprzeczne paski optycznie poszerza każdą część ciała, na którą go założymy.

 

Więcej: Pasiaste sukienki na lato – z czym nosić kobiece ubrania w stylu marynarskim?

 

Oczywiście, nieumiejętnie noszone poprzeczne paski mogą spowodować, że wydajemy się szersi lub bardziej korpulentni. Dlatego chcieliśmy z wami porozmawiać o stylizacji, którą Agnieszka Chylińska pokazała w ostatnim odcinku programu „Mam Talent". Ten trick stylizacyjny sprawi, że na nowo pokochacie paski! Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się, o co tyle hałasu.

 

Więcej: Pionowe, poziome, na skos – paski na paznokciach

 

2/6
Agnieszka Chylińska
East News

 

Czy Agnieszka Chylińska jest najbardziej stylową jurorką „Mam Talent"? Cała Polska wstrzymała oddech, kiedy jakiś czas temu ujrzeliśmy wokalistkę po znacznej utracie wagi. Oczywiście, metamorfoza rockmenki okazała się kontrowersyjna – niektórzy fani twierdzili, że Agnieszka lepiej wyglądała przed dietą.

 

3/6
Agnieszka Chylińska
East News

 

Ale to nieistotne. Porozmawiajmy o sukience, którą Chylińska miała na sobie podczas drugiego półfinału „Mam Talent" w minioną sobotę.

 

4/6
Agnieszka Chylińska
East News

 

Znad biurka sędziowskiego przez cały czas trwania show widzieliśmy, że Agnieszka postawiła na nieśmiertelny – i według modowego stereotypu, ryzykowny – wzór w poprzeczne, czarno-białe paski. Jak wyglądała sukienka wokalistki?

 

5/6
Agnieszka Chylińska
East News

 

Okazuje się, że jej krótka kiecka z krótkimi rękawami i owalnym dekoltem ma przy dolnej krawędzi… ognistoczerwoną baskinkę, która natychmiast kompletnie odmieniła cały charakter stylizacji. Zamiast prostej (i niosącej ryzyko pogrubienia) i niezbyt ciekawej, sukienka Agnieszki Chylińskiej nabrała rockowego charakteru.

 

6/6
Agnieszka Chylińska
East News

 

Trochę styl rockabilly niczym z lat 50., a trochę jak dziewczyna z plakatu typu pin-up – cała Polska dziękuje Agnieszce Chylińskiej za odczarowanie poprzecznych pasków. I już szuka podobnej sukienki w sieciówkach ;-).

 

Więcej na temat Agnieszka Chylińska