Pojedynek na stylizacje! Agnieszka Cegielska i Maja Sablewska zostały ostatnio przyłapane przez paparazzi na warszawskich ulicach. Która z pań zachwyciła swoim wyglądem? Która gwiazda prezentowała się lepiej w stylizacji na co dzień?

 

Agnieszka Cegielska od wielu lat stawia na eleganckie i minimalistyczne stylizacje. Pogodynka TVN-u zazwyczaj wybiera klasykę i tak też było w tym przypadku. Agnieszka wybrała bowiem proste spodnie, szary golf i czarny płaszcz. Swoją stylizację uzupełniła dużą torbą i mokasynami.  Wyglądała świetnie!

 

Zupełnie inną stylizację wybrała Maja Sablewska. Była menadżerka gwiazd, jest o rok młodsza od Agnieszki Cegielskiej. Panie jednak dzieli nie tylko rok urodzenia, ale i styl ubierania. Maja uwielbia bawić się modą i mocno eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Również na co dzień Maja Sablewska zdecydowanie wyróżnia się z tłumu. Tym razem podkreśliła swoje szczupłe nogi w skórzanej mini. Look prowadzącej "Sablewskiej sposób na modę" uzupełniła koronkowa koszulka, widoczna kamizelka, duża kurtka "bomberka", torebka na łańcuszku i lakierowane botki.

 

Która stylizacja na co dzień podoba Wam się bardziej? Agnieszki Cegielskiej czy Mai Sablewskiej? ZAGŁOSUJCIE!

 

Zobacz także: Proste triki, które ułatwią dobór modnej stylizacji na co dzień

 

Agnieszka Cegielska - tak wygląda na co dzień!

Agnieszka Cegielska w spodniach

Maja Sablewska - jak podoba Wam się jej stylizacja?

Maja Sablewska w krótkiej spódnicy