Agata Duda Agata Duda Agata Duda Wzór paisley w w kolekcjach na jesień/zimę 17: Hermes, Gucci i Pucci Agata Duda
Agata Duda
East News
1/5
Agata Duda
East News

Styl Agaty Dudy – co o nim myślicie? W swoich stylizacjach ma ona na koncie zarówno naprawdę udane, jak i zupełnie niecharakterystyczne looki, o których tak naprawdę nie pisalibyśmy w ogóle, gdyby nie chodziło o pierwszą damę Polski. No i zdarzają się jej także wpadki (i jeszcze więcej wpadek).

 

Więcej: Dorota Wróblewska skrytykowała Agatę Dudę za stylizację! A poszło o TE buty...

 

Ale tym razem jest okazja żeby zagłuszyć w sobie wewnętrznego hejtera. Agata Duda na koncercie z okazji roku Tadeusza Kościuszki pojawiła się w prostej stylizacji, która okazała się punktem w dziesiątkę trendów na jesień/zimę 17.

 

Więcej: Andrzej Duda spotkał się w Nowym Jorku z Donaldem i Melanią Trumpami bez Agaty Dudy! Dlaczego nie było Pierwszej Damy? Jest komentarz kancelarii

 

Czyżby pierwsza dama zaczerpnęła porady stylisty? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć o jej modnym looku.

2/5
Agata Duda
East News

O Agacie Dudzie można powiedzieć wiele, ale nikt nie odmówi jej doskonałej figury. Mimo niejednej wpadki stylizacyjnej, pierwsza dama zawsze wygląda zgrabnie. Tym razem postawiła na dwuczęściowy garnitur, który niczym kultowy Le Smoking od Yvesa Saint Laurenta maksymalnie wyeksponował jej imponującą talię.

3/5
Agata Duda
East News

 

Ale zwróćcie uwagę na to, że zarówno żakiet jak i spodnie, które wybrała Agata Duda są w grafitowy wzór! Charakterystyczny print paisley to jedna z tych rzeczy, które chyba nigdy nie wychodzą z mody. Oczywiście, każdego sezonu projektanci pokazują kolejne reinterpretacje klasycznego nadruku.

 

4/5
Wzór paisley w w kolekcjach na jesień/zimę 17: Hermes, Gucci i Pucci
Wzór paisley w w kolekcjach na jesień/zimę 17: Hermes, Gucci i Pucci / Tag-Walk

 

Jak nosić psychodeliczny wzór tej jesieni? Tylko w total looku – tak jak w kolekcjach Hermes czy Gucci. Choć interpretacja Pucciego jest na tyle psychodeliczna, że odważą się na nią tylko najbardziej kolorowe ptaki, zwróćcie uwagę na to, że na pelerynie umieszczono przeskalowaną wersję wzoru. Z kolei spódnica ma na sobie drobniejszy print. W efekcie figura sprawia wrażenie pełniejszej u góry i węższej z dołu.

 

5/5
Agata Duda
East News

 

Tę samą sztuczkę zastosowała pierwsza dama. Krój garnituru Agaty Dudy jest minimalistyczny – nieznacznie powiększone ramiona, zapięcie na jeden guzik maksymalnie podkreślające talię i zgrabne spodnie cygaretki kojarzą się z ideą klasycznego power dressingu. Taki look nie wymaga praktycznie żadnych akcesoriów poza prostymi balerinkami. Nie ma to jak sprytna lekcja stylu z nieoczekiwanego źródła ;-).