Agata Duda i Melania Trump w niemal identycznych sukienkach! Musimy przyznać, że intryguje nas polityczna strona mody. W końcu stroje wielkich nazwisk, jak Angela Merkel, czy Hillary Clinton są niekiedy równie wymowne co ich polityczne gesty. Tyczy się to również pierwszych dam. Pamiętacie jak Brigitte Macron rzuciła Melanii Trump modową rękawicę swoim strojem na inauguracji męża?

 

Przeczytaj też: Deja vu! Dlaczego Brigitte Macron wygląda jak Melania Trump? Która z nich wyglądała lepiej w stylówie na Jackie Kennedy? POJEDYNEK

 

Agata Duda z dziećmi w Dzień Dziecka
East News

 

To już nie może być przypadek. Agata Duda pokazała się w niemal identycznej sukience jak Melania Trump! Pierwsza Dama i żona prezydenta Dudy wystąpiła w tej karminowej, długiej za kolana kreacji z prostym dekoltem i lekko rozkloszowanym, falbaniastym dołem na obchodach Dnia Dziecka w Pałacu Prezydenckim. Do swojej czerwonej sukienki Agata Duda dobrała po prostu proste czółenka w kolorze nude i skromne kolczyki.

 

Więcej: Agata Kornhauser-Duda obchodzi dziś 45. urodziny. Przyglądamy się stylowi polskiej Pierwszej Damy!

 

Melania Trump w Palm Beach
East News

 

Więcej: W Pałacu Prezydenckim też świętowano Dzień Dziecka! Pierwsza Dama postawiła na odważny kolor ZDJĘCIA

 

Oczywiście, Agata Duda wyglądała fenomenalnie, jednak czy patrząc na jej zdjęcia nie czujecie deja vu? Tak, w niemal identycznej pokazała się już Melania Trump! Żona Donalda Trumpa miała na sobie równie imponującą, czerwoną kreację o takiej samej długości, kolorze i fasonie w marcu na lotnisku w Palm Beach, gdzie przywitała męża po spotkaniu z Angelą Merkel. Prasa chętnie pisała wtedy o tej sukni od amerykańskiej projektantki Alice Roi, szczególnie że wielu uważniejszym obserwatorom przypomina ona jedną z kreacji Nancy Reagan z 1981 r.

 

Zobacz też: Pierwsze Damy Stylu? Agata Duda vs Brigitte Trogneux! Która wygląda lepiej?

 

Czy myślicie, że Agata Duda inspirowała się Melanią Trump? Nawet jeśli odłożymy na bok polityczne implikacje decyzji naszej Pierwszej Damy, to ściąganie pomysłów na stroje jest po prostu sprzeczne z odwiecznym prawem mody. Pani Agato, prosimy o więcej pewności siebie w kwestii stylu!

Więcej na temat Agata Duda Melania Trump