To musiało się kiedyś wydarzyć! Była i obecna partnerka Mikołaja Roznerskiego spotkały się na jednej imprezie! Wczoraj, w gmachu TVP odbyła się prezentacja jesiennej ramówki stacji. Na konferencji nie mogło więc zabraknąć największych gwiazd TVP, a wśród nich właśnie Adriany Kalskiej i Marceliny Zawadzkiej

 

Marcelina Zawadzka- była partnerka Mikołaja Roznerskiego na prezentacji ramówki promowała aż trzy programy w których występuje: "Pytanie na Śniadanie", "Bake Off. Ale ciacho!" i "Bake Off Junior". A jak wyglądała piękna gwiazda TVP? Marcelina wybrała długą spódnicę i krótki top z hiszpańskim dekoltem. Różowy zestaw odsłonił wysportowany brzuszek gwiazdy! 

 

Adriana Kalska w towarzystwie swojego partnera (to ich pierwsze wspólne wyjście na oficjalną imprezę) promowała hitowy serial "M jak miłość". Partnerka Mikołaja Roznerskiego zaprezentowała się czarnej sukience z dużymi, bufiastymi rękawami. Dopasowana kreacja podkreśliła świetną figurę aktorki! 

 

Zobaczcie, jak Adriana Kalska i Marcelina Zawadzka prezentowały się na ramówce TVP i zdecydujcie, która wybrała fajniejszą stylizację! Głosujcie w gorącym pojedynku!

 

Zobacz także: MARCELINA ZAWADZKA ZACHWYCA FIGURĄ W BIKINI. KOSTIUM KUPIŁA NA... BAZARZE

 

Adriana Kalska na ramówce TVP.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski na prezentacji jesiennej ramówki TVP
AKPA

Marcelina Zawadzka na ramówce TVP.

Marcelina Zawadzka na prezentacji jesiennej ramówki TVP
AKPA