Ada Fijał, Natalia Siwiec, Sylwia Gliwa
ons.pl

Co łączy Adę Fijał, Sylwię Gliwę i Natalię Siwiec? Pokochały spodnie w konkretnym kolorze. Zobaczcie sami!

Ada Fijał, Natalia Siwiec, Sylwia Gliwa
ons.pl

Ada Fijał, Sylwia Gliwa i Natalia Siwiec pokochały ostatnio… złote spodnie. Znane panie uznały, że to efektowny element stylizacji i sprawdza się nie tylko na czerwonych dywanach! Ada Fijał i Sylwia Gliwa swoje spodnie znalazły w ofercie H&M. Ada Fijał postawiła na klasyczny model z kantem i zestawiła go z czerwonym swetrem ze świąteczną aplikacją (zobaczcie też: Świąteczne swetry i bluzy - kiedyś obciach, dziś obiekt marzeń! Spójrzcie tylko na Małgorzatę Sochę!)  oraz z czarnym płaszczem. Sylwia Gliwa wybrała z kolei model z szerokimi nogawkami. Wraz z błyszczącą bluzką ze złotą nitką pozwolił stworzyć jej interesujący look na czerwony dywan. Natalia Siwiec zaś dała szansę polskim projektantom. Jej złote dopasowane spodnie cygaretki pochodzą z kolekcji Anny Kaclugi i Pauliny Wiejskiej tworzących pod nazwą Philo New York.  Efekt? Oceńcie sami!

Jesteśmy ciekawie, jak wam się podoba ten nowy trend?

 

Zobaczcie też: Gorący trend! Lady Gaga, Kate Hudson i uczestniczka „Top Model” Jagoda Judzińska noszą białe garnitury… na gołe ciało!

 

 

Ada Fijał do złotych spodni dodała też złote dodatki:) Dobrze zrobiła?

Ada Fijał w złotych spodniach, bluzce z nadrukiem i czarnym płaszczu na ulicy

Sylwia Gliwa w total looku z H&M na pokazie duetu Paprocki&Brzozowski. Dodało do niego pikowaną torebkę Chanel w modnym kolorze marsala.

Sylwia Gliwa w złotych błyszczących szerokich spodniach i brokatowej bluzce
ons.pl

 

Natalia Siwiec na konferencji programu „Salon sukni ślubnych” w zestawie marki Philo New York.  Jak wam się podoba jej stylizacja?

Natalia Siwiec w złotchy spodniach i białej bluzce
ons.pl

Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30