Sto lat, Polsacie! Czy wiecie, że w tym roku mija 25 lat odkąd stacja po raz pierwszy rozpoczęła nadawać na antenie? Z tej okazji przygotowaliśmy dla was wyjątkowy plebiscyt, w którym możecie wybrać najbardziej stylową gwiazdę stacji. Dla wielu Polsat oznacza widowiskowe programy rozrywkowe, trzymające rękę na pulsie festiwale muzyczne i porywające seriale. Ale dla nas Polsat = zjawiskowe kreacje gwiazd stacji, które na oficjalnych eventach pokazują zachwycającą stylizację za stylizacją.

 

Przypominamy, wielka gala z okazji 25-lecia Polsatu odbędzie się już 11 grudnia!

 

Więcej: TYLKO U NAS Karolina Szostak rozstała się z milionerem z Ukrainy?! Znamy prawdę o związku gwiazdy!

 

Wybierzcie z nami najbardziej stylową gwiazdę Polsatu! Rozpoczynamy wielki plebiscyt Party.pl!

 

Prezenterki Polsatu

 

Prezenterki stacji Polsat


Musicie przyznać, że jeśli chodzi o prezenterki stacji, to w kwestii stylu Polsat nie ma sobie równych. Choć wybór nie należał do prostych, postanowiliśmy wyróżnić tu Paulinę Sykut, Karolinę Szostak, Dorotę Gawryluk oraz Agnieszkę Hyży.

 

Więcej: Wiemy, kim jest nowy chłopak Karoliny Szostak! To pochodzący z Ukrainy biznesmen, którego majątek jest wart miliony

 

Aktorki Polsatu

 

Aktorki stacji Polsat

 

Od razu powiemy wprost – nie, nie jesteśmy uprzedzeni do brunetek. Po prostu tak się składa, że prawie wszystkie z najbardziej stylowych z polsatowskich aktorek mogą się pochwalić lśniącymi blond falami. Ale nie tylko – każda z pań, które nominowaliśmy mają własne, oryginalne podejście do osobistego stylu zarówno podczas wieczorowych imprez jak i na co dzień. Nasze kandydatki do tytułu najbardziej stylowej gwiazdy stacji to Małgorzata Socha, Basia Kurdej-Szatan, Joanna Liszowska, Aneta Zając i Agnieszka Sienkiewicz.

 

Więcej: Horodyńska, Sykut-Jeżyna, Gardias, Kołakowska... plejada gwiazd na pokazie Lidii Kality. Zobacz, kto się pojawił!

 

Twarze programów rozrywkowych Polsatu

 

Twarze stacji Polsat

 

Nasza ostatnia kategoria to gwiazdy Polsatu, które są twarzami programów w stacji. Czy to kulinarne show Ewy Wachowicz, w którym przez większość czasu i tak nie możemy się skupić na pokazywanych przez Miss Polonię przepisach (bo jesteśmy kompletnie zaabsorbowani jej stylizacjami), czy Taniec z Gwiazdami (który bez Krzysztofa Ibisza po prostu nie byłby kompletny) lub Twoja Twarz Brzmi Znajomo z Maciejem Dowborem – te gwiazdy prowadzą swoje show w wielkim stylu!

 

Więcej: Natalia Siwiec pobiła rekord Anny Lewandowskiej i zaprezentowała płaski brzuszek dwa tygodnie po porodzie. Jak gwiazdy wracają do formy po ciąży?

 

Paulina Sykut
Paulina Sykut
...
Aneta Zając
Aneta Zając
...
Agnieszka Sienkiewicz
Agnieszka Sienkiewicz
...
Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
...
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan
...
Joanna Liszowska
Joanna Liszowska
...
Dorota Gawryluk
Dorota Gawryluk
...
Ewa Wachowicz
Ewa Wachowicz
...
Karolina Szostak
Karolina Szostak
...
Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz
...
Maciej Dowbor
Maciej Dowbor
...
Agnieszka Hyży
Agnieszka Hyży
...
Więcej na temat Polsat
Wyniki plebiscytu:
Paulina Sykut...
Aneta Zając...
Agnieszka Sienkiewicz...
Małgorzata Socha...
Barbara Kurdej-Szatan...
Joanna Liszowska...
Dorota Gawryluk...
Ewa Wachowicz...
Karolina Szostak...
Krzysztof Ibisz...
Maciej Dowbor...
Agnieszka Hyży...