Najlepsza stylizacja męska
Instagram

Wybierzcie z nami najlepszą męską stylizację minionego tygodnia! Wśród naszych ulubionych męskich looków znalazły się stroje Michała Szpaka, Dawida Kwiatkowskiego, Artura Sikorskiego, Radka Majdana i Roberta Lewandowskiego. Nic jednak nie przebije stylizacji... Liama Szczęsnego! Wybierzcie najlepszy look i przewińcie w dół, żeby zobaczyć je wszystkie w pełnej krasie!

W tym tygodniu Michał Szpak postawił na jesienne trendy. W jego stylizacji nie zabrakło koloru musztardowego, który jest hitem tego sezonu, a także skórzanych spodni, które sam Michał uwielbia już od dawna. Na uwagę zasługują również Robert Lewandowski i Radosław Majdan. Obaj panowie postanowili zaprezentować się w eleganckim wydaniu. Taki look Roberta to rzadkość!

 

Zobacz: Ania Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z Klarą, ale i tak wszyscy patrzą na... Roberta! Dlaczego?

 

 

Młodzi gwiazdorzy w tym tygodniu zaskoczyli! Artur Sikorski zwrócił uwagę swoją fryzurą - zawadiacko zaczesane włosy udekorował stylową chustą. Dawid Kwiatkowski postawił na mroczny look - czarny t-shirt i czarne okulary dodają mu charakteru! Podejrzewamy jednak, że serca wszystkich i tak skradnie Liam Szczęsny. Musicie mu wybaczyć, że swoją stylizację prezentuje w ramionach mamy, no ale wynika to z wiadomych względów ;). Liam w tym tygodniu zaszalał i pokazał się w słodkim kombinezonie-misiu. Kochamy ten look! 

 

Zobacz: "Lecimy do taty" Marina pokazała urocze zdjęcie z Liamem tuż przed startem samolotu. Fani zachwyceni

 

 

A wam która stylizacja podoba się najbardziej?

Michał Szpak
Michał Szpak
...
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
...
Instagram
Radosław Majdan
Radosław Majdan
...
Instagram
Artur Sikorski
Artur Sikorski
...
Instagram
Liam Szczęsny
Liam Szczęsny
...
Instagram
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
...
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Dawid Kwiatkowski...
Radosław Majdan...
Artur Sikorski...
Liam Szczęsny...
Robert Lewandowski...