stylizacje gwiazd
Instagram

Wybieramy najlepszą stylizację tygodnia! W poprzednim plebiscycie zwyciężyła Sylwia Przybysz, która pokonała swoją stylizacją takie gwiazdy, jak: Sylwia Lipka, Roksana Węgiel, Paulina Krupińska, Anna Lewandowska czy Julia Wieniawa. Nie da się ukryć, że w tym tygodniu Sylwia Przybysz znów zachwyca swoim lookiem, ale czy podbije wasze serca? Zobaczcie wszystkie looki poniżej i wybierzcie najlepszy! 

Paulina Sykut
Paulina Sykut w kolorowej sukience
...
Instagram

Paulina Sykut zadała szyku w... plażowej stylizacji! Prezenterka wybrała oryginalną wzorzystą kreację z kolekcji Mystique. Paulina Sykut udowodniła, że nawet w tak niezobowiązującej stylizacji można wyglądać jak gwiazda! 

Sylwia Lipka
Paulina Lipka w różowych szortach
...
Instagram

Podejrzewamy, że pokochacie ten różowy look Sylwii Lipki! Artystka wybrała krótkie szorty i kurtkę w tym samym odcieniu. Do tego poszła w ślady Sylwii Przybysz i również wybrała top, który odsłaniał jej brzuch. Do tego Sylwia wybrała świetne okulary! Chcemy je!

Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz w pomarańczowym garniturze
...
Instagram

Sylwia Przybysz stawia ostatnio na coraz odważniejsze stylizacje, dlatego nie dziwi nas fakt, że chętnie wybiera looki, np. odsłaniające brzuch. Nie da się jednak ukryć, że krótki top doskonale komponuje się ze spodniami z wysokim stanem. Taki fason jest hot w tym sezonie!

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Instagram

Tymczasem Anna Lewandowska wybrała zestaw, składający się z koszuli i spódnicy, a całość wygląda jak sukienka boho. Ubrania trenerki można kupić w salonie 303 Avenue. Stylizacja Anny Lewandowskiej jest bardzo uniwersalna - w takim zestawie spokojnie można iść do pracy. Dodatkowo każdy element można dobierać do innych ubrań. Koszula świetnie wyglądałaby np. ze spodniami z wysokim stanem.

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa  w sukience H&M
...
Instagram

Julia Wieniawa wybrała ostatnio seksowną sukienkę z H&M. Kreacja kosztuje 199,99 złotych, a wygląda jak projekt światowego domu mody. Wszystko to dzięki temu, że łączy w sobie aż trzy trendy - zarówno kolor pomarańczowy, jak i satynowy materiał oraz fason. Julia Wieniawa wyglądała w tej sukience jak milion dolarów!

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek w sukience Nudyess
...
Instagram

Ostatnio Małgorzata Rozenek zadała szyku w bardzo seksownej sukience w czerwonym kolorze. Kreacja chyba została stworzona właśnie dla niej, bo idealnie podkreśla jej figurę! Sukienka pochodzi z kolekcji polskiej marki Nudyess. Mimo że sukienka była prosta i minimalistyczna, to jednak kochamy ten look, a Małgorzata Rozenek udowodniła, że mniej znaczy więcej!

Więcej na temat stylizacje gwiazd
Wyniki plebiscytu:
Paulina Sykut...
Sylwia Lipka...
Sylwia Przybysz...
Anna Lewandowska...
Julia Wieniawa...
Małgorzata Rozenek...