Doda, Sylwia Przybysz, a może... Weronika Sowa? Głosuj na najlepszą stylizację tygodnia
Instagram/ONS

W ubiegłym tygodniu wasze serca skradła stylizacja Sylwii Przybysz, która połączyła oversize'ową koszulę z kolarkami i nerką w pasie. Tą stylizacją pokonała wszystkie rywalki w naszym plebiscycie na najlepszą stylizację tygodnia. W tym tygodniu do walki stają kolejne gwiazdy. Kto tym razem zwycięży? Czy będzie to znów Sylwia, a może tym razem Doda lub Paulina Sykut? Głosujcie!

Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz na Flesz Fashion Night 2019
...
East News

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć Sylwii Przybysz, która pojawiła się razem z Jasiem Dąbrowskim na gali Flesz Fashion Night 2019. Sylwia spodziewa się dziecka, jej brzuszek zaczyna rosnąć coraz szybciej, a młoda gwiazda zdecydowanie nie chce go ukrywać! Przybysz zaprezentowała się w eleganckiej srebrnej sukni maxi, która uwydatniła jej brzuszek. Całość dopełniła złota biżuteria i delikatny kwiat we włosach.

Paulina Sykut
Sławek Uniatowski i Paulina Sykut-Jeżyna odebrali statuetki
...
ONS

Paulina Sykut jak zawsze zachwyciła nas swoją stylizacją! Gwiazda Polsatu pojawiła się na gali Flesz Fashion Night 2019 i odebrała razem ze Sławkiem Uniatowskim nagrodę "Ikona Stylu 2019". Paulina pojawiła się na gali w komplecie Just Paul - w różowej spódnicy i w topie z cekinami. Całość dopełniła jasnoróżowa torebka - puzderko oraz srebrne kolczyki.

Weronika Sowa
Weronika Sowa
...
Instagram

Weronika Sowa debiutuje w naszym cotygodniowym plebiscycie na najlepszą stylizację. Weronika postawiła na piękną dziewczęcą jasnofioletową sukienkę w kropki. Całość została uzupełniona delikatnymi kolczykami i czarnymi okularami. W połączeniu z jej szalonym kolorem włosów stylizacja wyglądała na niezwykle oryginalną. Oby tak dalej!

Doda
Doda na Flesz Fashion Night 2019
...
AKPA

Nasz cotygodniowy plebiscyt na najlepszą damską stylizację nie mógł powstać bez... Dody! Gwiazda pojawiła się na gali Flesz Fashion Night w połyskliwej i mocno przezroczystej sukni. Całość została uzupełniona niebotycznie wysokimi szpilkami w kolorze nude oraz srebrną torebką.

Magda Bereda
Magda Bereda
...
Instagram

Magda Bereda to kolejna kandydatka do zwycięstwa w plebiscycie na najlepszą stylizację tygodnia. Magda połączyła białą bluzę ozdobioną ogromnymi cekinami z szerokimi spodniami JIJIL oraz botkami od Karla Lagerfelda. Ten look to strzał w dziesiątkę!

Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
...
Instagram

Natalia Siwiec to kolejna gwiazda, która jak co tydzień zaskakuje nas swoją stylizacją. Tym razem Natalia zaprezentowała się na Instagramie w stylizacji seksownego motylka. Odpowiedzialna za jej look jest Patrycja Kujawa.

Wyniki plebiscytu:
Sylwia Przybysz...
Paulina Sykut...
Weronika Sowa...
Doda...
Magda Bereda...
Natalia Siwiec...