Ostatnio styl Sylwii Przybysz staje się coraz odważniejszy. Młoda wokalistka zamieniła urocze nastoletnie looki na seksowne zestawy, w których łączy łatwo dostępne ubrania z luksusowymi markami. Sylwia Przybysz pokochała już bluzy Balenciagi czy kratę Burberry, a teraz stawia na kontrowersyjny model obuwia - dżinsowe kozaki peep-toe z długimi cholewkami! 

Sylwia Przybysz vs Małgorzata Rozenek

Na takie buty nie każdy by się zdecydował. Dlaczego uważamy, że są odważne? Nie jest to klasyczne obuwie, które można założyć zawsze i wszędzie. Tego typu kozaki mogą cieszyć się niesławą podobną do tej, która owiała białe kozaczki (które przecież już od dawna królują na wybiegach i ulicach). Jednocześnie warto dodać, że szał na denim to domena lat 90. Właśnie wtedy dżins rządził pod każdą postacią i trafił nawet na buty, nie jest to więc żadna nowość. Do tego trzeba zauważyć, że kozaki z długimi cholewkami - choć w innym wydaniu - to nieodłączny element każdej jesieni i zimy. Dżinsowy model peep-toe to dobre rozwiązanie na wiosnę. Sylwia Przybysz lansuje teraz modę na dżinsowy total look, bo do swoich butów dobrała również dżinsowy płaszcz.

Ale nie tylko Sysia pokochała dżins w tym wydaniu, bo ostatnio na niemal identyczny model kozaków (tylko w jaśniejszym wydaniu) zdecydowała się Małgorzata Rozenek. Gwiazda swoje kozaki założyła na prezentację wiosennej ramówki TVN, dobierając je błękitnego zestawu, który składał się ze spódniczki mini i bluzki z dekoltem w łódkę. Która gwiazda nosi dżinsowe kozaki lepiej? 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zaskoczyła swoją stylizacją, ale to Kinga Rusin przyćmiła wszystkich?

Sylwia Przybysz pokazała swoje kozaki na Instagramie

Małgorzata Rozenek przyszła w dżinsowych kozakach na wiosenną ramówkę TVN