Za nami dwa kolejne śluby, tym razem pięknych modelek! W miniony weekend ślub wzięła supermodelka Monika Jac Jagaciak, która chodzi po wybiegach u światowej sławy projektantów czy występuje w kampaniach reklamowych takich marek, jak: Barney's, Jil Stuart, Dolce & Gabana, Valentino, Dior i GAP, a także  Chanel. Oprócz tego pojawiła się na okładce m.in. "Numer Tokyo"," W Korea" i "Fashion Magazine". Aleksandra Krysiak, uczestniczka programu "Top Model", również powiedziała "tak" swojemu ukochanemu.

 

Zobacz: Polska supermodelka wzięła ślub! Mamy ZDJĘCIA jej sukni ślubnej! Wyglądała bosko!

 

Monika Jac Jagaciak vs Aleksandra Krysiak

Obie modelki zachwycały wyglądem w ślubnych kreacjach. Monika Jac Jagaciak miała na sobie suknię projektu Kingi Malisz. Kreacja była prosta, skromna, z dekoltem w kształcie litery "V". Uwagę zwracał także piękny welon zakończony koronką.

 

Aleksandra Krysiak też postawiła na minimalizm - jej suknia również była prosta, pozbawiona tiulu czy koronek, a delikatny pasek w talii podkreślał jej zgrabną figurę. Która ślubna kreacja bardziej wam się podoba - Moniki Jac Jagaciak czy Aleksandry Krysiak? Głosujcie!

 

Zobacz: Polskie modelki na Fashion Week w Paryżu! Jagaciak, Frąckowiak, Rudnicka - która wygląda najlepiej?

 

Przeczytaj też: Gwiazda "Top Model" wyszła za mąż! Mamy ZDJĘCIE sukni ślubnej! Przepiękna!

 

Suknia ślubna Moniki Jac Jagaciak

Monika Jac Jagaciak
Instagram

 

Suknia ślubna Aleksandry Krysiak

Aleksandra Krysiak
Facebook