Czerwona sukienka to niezawodny sposób na bycie w centrum uwagi. Z tej złotej modowej zasady skorzystały Kate Moss i Jessica Alba. Rezultat? Obie gwiazdy wyglądały zachwycająco!

Kate Moss pojawiła się na odbywającej się w ramach festiwalu w Cannes premierze filmu "Loving". Ciekawostka? Modelka zapozowała na czerwonym dywanie europejskiego festiwalu po raz pierwszy od 15 lat! Gwiazda postawiła z tej okazji na vintage kreację legendarnego projektanta Halstona, wyróżniającą się asymetryczną górą i obszernym fasonem. Dodatki? Kate uzupełniła look czarnymi szpilkami z odsłoniętymi palcami marki Maison Ernest i biżuterią Chopard.

Tego samego wieczoru w Nowym Jorku Jessica Alba odbierała nagrodę Webby za swoją biznesową działalność. 35-letnia gwiazda wpadła na ten sam pomysł, co Kate Moss, i zdecydowała się na czerwoną kreację. Sukienka Jessiki wyróżniała się kobiecym fasonem w stylu retro, podkreślającym niesamowitą figurę aktorki. Gwiazda dobrała do niej dopasowane kolorystycznie sandały ze srebrnymi elementami. Całość wyglądała bosko!

 

Która gwiazda w czerwieni podoba wam się bardziej? GŁOSUJCIE!

 

Polecamy też: Festiwal w Cannes oficjalnie otwarty! Kto błyszczał na czerwonym dywanie? ZDJĘCIA