stylizacje tygodnia
Instagram

 

Wybieramy najlepszą męską stylizację tygodnia! Koniecznie oddajcie głos w naszym plebiscycie i zdecydujcie, kto w tym tygodniu wyglądał najlepiej. W minionym tygodniu tradycyjnie już wygrał Michał Szpak i może się wydawać, że artysta jest niepokonany, ale w tym razem ma sporą konkurencję. Wystarczy spojrzeć na Tomka Ciachorowskiego... Wybierzcie look, który zachwyca was najbardziej i głosujcie!

 

Mimo zdecydowanie zimowej aury, Michał Szpak postanowił się nieco roznegliżować. Artystka pokazał seksowne selfie z lustra, do którego zapozował w rozpiętej koszuli i czerwonych spodniach. Podejrzewamy, że tysiące młodych kobiet miało problemy z zaśnięciem. ;) Tymczasem eks Sylwii Przybysz - Artur Sikorski i obecny jej chłopak - Jaś Dąbrowski postawili na bluzy. Artur zaprezentował się w barwach nawiązujących do moro, natomiast Jaś postawił na czarną, prostą bluzę z grafiką.

 

Zobacz: Znamy wyniki plebiscytów na Hit Roku i Gwiazdę Roku Party.pl! Zwycięzca mógł być tylko jeden!

 

Podejrzewamy jednak, że nikt (nawet Mikołaj Roznerski w sweterku czy Sławek Uniatowski w garniturze) i nic nie pokona w tym tygodniu Tomka Ciachorowskiego, który pokazał, jak opala się w plażowych slipkach. Aktor doskonale zdaje sobie sprawę, że mniej znaczy więcej! ;)

 

Zobacz: Wizyta najprzystojniejszych serialowych wrogów w redakcji Party.pl! Co zdradzili nam Roznerski i Ciachorowski o "M jak miłość"!?

 

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski
Zagłosuj
Instagram
Jaś Dąbrowski
Jaś Dąbrowski
Zagłosuj
Instagram
Artur Sikorski
Artur Sikorski
Zagłosuj
Instagram
Michał Szpak
Michał Szpak
Zagłosuj
Instagram
Sławek Uniatowski
Sławek Uniatowski
Zagłosuj
ONS.pl
Tomek Ciachorowski
Tomek Ciachorowski
Zagłosuj
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Mikołaj Roznerski...
Jaś Dąbrowski...
Artur Sikorski...
Michał Szpak...
Sławek Uniatowski...
Tomek Ciachorowski...