stylizacje gwiazd
Instagram

Wybieramy najlepszą stylizację tygodnia! Poprzedni plebiscyt zdecydowaną przewagą głosów wygrała Sylwia Lipka. Zachwycił was jej jesienny look i wcale nas to nie dziwi, bo wokalistka postawiła na barwy, które idealnie do niej pasują! Tym razem Sylwia pokazała się w zupełnie innej, ale supermodnej stylizacji. Gwiazda znów ma szansę wygrać plebiscyt, ale pod warunkiem, że pokona wszystkie konkurentki: Magdę Mołek w świetnym płaszczu z sieciówki, Paulinę Sykut w dresie, Agnieszkę Kaczorowską w modnej bufiastej sukience i Natalię Siwiec w stylu prawdziwej kowbojki! Zobaczcie wszystkie looki poniżej i wybierzcie najlepszy! 

Paulina Sykut
Paulina Sykut w dresie
...
Instagram

Paulina Sykut w dresie? Tego jeszcze nie było! Pewnie się zastanawiacie, dlaczego doceniamy tę stylizację i odpowiedź jest jedna: kochamy miks stylów! Paulina Sykut dobrała swój dres marki Manifiq&Co do eleganckiej opaski i okularów. Nie musimy chyba dodawać, że tym zestawieniem podbiła nasze serca i udowodniła, że dres też może być stylowy?

Sylwia Lipka
Sylwia Lipka w kozakach za kolana
...
Instagram

Sylwia Lipka podąża za najgorętszym jesienno-zimowym trendem i wybrała kozaki za kolana, które są hitem już od dawna i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić. Sylwia nosi kozaki do krótkiej rozkloszowanej spódniczki i bluzki w szachownicę. W jej looku oczywiście nie zabrakło modnej ramoneski. Oto stylizacja, którą warto się zainspirować.

Natalia Siwiec
Natalia Siwiec w białej sukience
...
Instagram

W tym tygodniu Natalia Siwiec wystąpiła w roli kowbojki! Gwiazda wybrała białą sukienkę marki ixiah i połączyła ją z brązowymi kozakami Carinii ze swojej kolekcji. Nie zapomniała również o kapeluszu, który dopełnia ten look. 

Magda Mołek
Magda Mołek w turkusowym płaszczu
...
Instagram

Magda Mołek na zdjęciu Miłosza Rebesia pokazała się w stylizacji prosto z sieciówki. Zarówno jej płaszcz, jak i sukienkę kupicie w Reserved. Cały look robi wrażenie! Został utrzymany w odcieniach koloru niebieskiego, który idealnie współgra z urodą dziennikarki. Płaszcz Magdy Mołek został uszyty z grubej tkaniny typu boucle z wełną i ma swobodny fason, który będzie pasować do każdej figury. Kosztuje 599 złotych. Sukienka gwiazdy świetnie podkreśla figurę i jest idealna na wiele okazji. Jej koszt to 199 złotych.

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska w kwiatowej sukience z bufkami
...
ONS.pl

Nie jest żadną tajemnicą, że ostatnie miesiące należały do bufiastych rękawów i kwiatowych wzorów. Nic więc dziwnego, że Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na sukienkę, która łączy oba trendy. Kreacje gwiazdy znajdziecie w ofercie & Other Stories.

Wyniki plebiscytu:
Paulina Sykut...
Sylwia Lipka...
Natalia Siwiec...
Magda Mołek...
Agnieszka Kaczorowska...