Stylizacja tygodnia
East News

 

Wybieramy najlepszą męską stylizację tygodnia! Koniecznie oddaj głos w naszym plebiscycie i zdecyduj, kto w tym tygodniu wyglądał najlepiej. Choć ciężko w to uwierzyć, w minionym tygodniu uznaliście, że Michał Szpak wcale nie wyglądał najlepiej! Wokalista przegrał z Maciejem Stuhrem, który podbił wasze serca swoją stylizacją z premiery "Planeta Singli 2". Jak będzie tym razem? Głosujcie i zobaczcie wszystkie stylizacje poniżej.

Zobacz: Michał Szpak, Maciej Stuhr czy wyluzowany Tomasz Karolak? Głosuj w plebiscycie na najlepszą stylizację tygodnia!

 

W minionym tygodniu świętowaliśmy 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę, więc Robert Lewandowski dobrał odpowiednią do okazji stylizację - piłkarski strój sprzed niemal 100 lat. Marcin Bosak tymczasem wybrał się na premierę serialu 1983 i prezentował się bardzo elegancko w golfie i marynarce w delikatną kratę. Z kolei Michał Szpak zaprezentował mroczny look ze swoją ulubioną ramoneską w roli głównej.

 

Zobacz: Takiej WPADKI Robert Lewandowski nie zaliczył jeszcze nigdy! Jak ją komentuje? Zobacz!

 

 

Adam Zdrójkowski zwrócił naszą uwagę swoją dżinsową koszulą, a Jaś Dąbrowski szalem w swoją ulubioną kratę. Z kolei Maciej Musiał, który również był obecny na premierze serialu 1983, zaprezentował się w bardzo eleganckim wydaniu. Miał na sobie garnitur i nie będziemy ukrywać, że w takim looku jeszcze go nie widzieliśmy!

 

Zobacz: Musiał, Kaczoruk, Czartoryska, Więckiewicz i wiele innych gwiazd na premierze serialu "1983"! ZDJĘCIA

 

Michał Szpak
Michał Szpak
...
Instagram
Jaś Dąbrowski
Jaś Dąbrowski
...
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
...
Instagram
Marcin Bosak
Marcin Bosak
...
ONS.pl
Adam Zdrójkowski
Adam Zdrójkowski
...
Instagram
Maciej Musiał
Maciej Musiał
...
ONS.pl
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Jaś Dąbrowski...
Robert Lewandowski...
Marcin Bosak...
Adam Zdrójkowski...
Maciej Musiał...