stylizacje tygodnia
Instagram/sugarfree/ons.pl

Wybieramy najlepszą stylizację minionego tygodnia! W ostatnim głosowaniu zdecydowaną przewagą głosów zwyciężyła Sylwia Lipka. A jak będzie w tym tygodniu? Teraz możecie głosować na takie gwiazdy, jak: Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek, Wiktoria Gąsiewska, Natalia Siwiec, Paulina Sykut, Paulina Krupińska. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół, żeby zobaczyć looki gwiazd w całości! 

Anna Lewandowska zachwyciła seksowną welurową sukienką od Vielu Piekut na pokazie nowej kolekcji projektantki. Sukienka z wielkim dekoltem podkreślała idealne ciało trenerki. Wszyscy zwrócili również uwagę na fakt, że Anna Lewandowska pokazała się bez stanik! HOT! Wiktoria Gąsiewska również może pochwalić się perfekcyjną figurą, którą z kolei podkreśliła kreacją od polskiej marki Sugarfree. Na tę samą markę postawiła równeż Paulina Sykut, która wybrała odważną sukienkę w supermodny wzór panterki. Piękna prezenterka zna się na trendach!

 

Zobacz: Wiktoria Gąsiewska bardziej seksowna niż Natalia Siwiec?! Sami oceńcie! Oto stylizacje gwiazd z pokazu Sugarfree

 

 

 

Na trendach zna się także Natalia Siwiec, która wybrała kombinezon we wzór panterki. Małgorzata Rozenek  pokazała się na Instagramie w długim czarnym płaszczu, czerwonym golfie i skórzanych czarnych spodniach. Paulina Krupińska z kolei zaprezentowała się w czarnym kombinezonie na pokazie Violi Piekut.

 

Zobacz: Magorzata Rozenek zachwyciła fanki swoją stylizacją. Czy promienny wygląd to zasługa ciąży?

 

 

 

Paulina Sykut
Paulina Sykut
...
Sugarfree
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
...
Instagram
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
ONS.pl
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
...
Instagram
Paulina Krupińska
Paulina Krupińska
...
ONS.pl
Wiktoria Gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska
...
Sugarfree
Wyniki plebiscytu:
Paulina Sykut...
Natalia Siwiec...
Anna Lewandowska...
Małgorzata Rozenek...
Paulina Krupińska...
Wiktoria Gąsiewska...