Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Kreacje gwiazd na Top Trendy 2013
Akpa
Fleszstyle

TYLKO U NAS: Najlepsze kreacje gwiazd na Top Trendy 2013

Grzeszczak, Lisowska, Farna, Honey i inni o swoich stylizacjach

Drugi dzień festiwalu Top Trendy 2013 obfitował w wiele spektakularnych występów, emocji i przede wszystkim gwiazd, które tłumnie zjawiły się w Sopocie. Występowali na scenie, ale też cierpliwie pozowali na festiwalowej ściance. Przypomnijmy: Plejada gwiazd podczas drugiego dnia Top Trendy 2013

Oczywiście nie zabrakło efektownych kreacji i trzeba przyznać, że nasze rodzime celebrytki pod tym względem dopisały - było seksownie, dziewczęco i przede wszystkim modnie. Redakcja AfterParty.pl przygotowała materiał, w którym m.in. Agnieszka Popielewicz, Honorata Skarbek, Sylwia Grzeszczak czy Ewelina Lisowska opowiadają nam o swoich stylizacjach. Zobaczcie wideo:


Zobacz też zdjęcia z drugiego dnia festiwalu Top Trendy 2013:

Ewa Farna na Top Trendy w kurtce dla Kuby Wojewódzkiego
Newsy
TYLKO U NAS: Farna pokazała prezent dla Wojewódzkiego
Pochwaliła się nim przed naszą kamerą

Sobotnia odsłona festiwalu Top Trendy 2013 to przede wszystkim koncert "Największe Przeboje" i konkurs "Trendy". Zwieńczeniem emocjonującego wieczoru był występ dwóch młodych gwiazd: Honoraty Skarbek i Ewy Farnej . Przypomnijmy: Dwie gwiazdy wieczoru na Top Trendy - Ewa Farna czy Honey? Farna zaprezentowała na scenie swój najnowszy singiel "Znak" i bardzo seksowną stylizację, w której główną rolę odgrywały wysokie skórzane kozaki i uwydatniony dekolt. Piosenkarka miała też na sobie ramoneskę, na której plecach widniały inicjały "KW". W takim zestawie seksownie promowała swój nowy singiel "Znak". Zobacz: Farna na scenie Top Trendy W rozmowie z AfterParty.pl Ewa zdradziła, że inicjały na kurtce to specjalna dedykacja dla... Kuby Wojewódzkiego . Zobaczcie nasze wideo: Zobacz też galerię zdjęć z występów gwiazd w trakcie drugiego dnia Top Trendy 2013:

Gwiazdy na Top Trendy 2013
ONS
Newsy
Farna, Lisowska, Enej... o swoich występach na Top Trendy 2013
Kto był z siebie zadwolony, a kto nie?

Drugi dzień festiwalu Top Trendy 2013 należał do gwiazd, których przeboje mogliśmy usłyszeć najczęściej w ciągu minionych dwunastu miesięcy i gości specjalnych. Nie zabrakło dużych nazwisk, a na scenie czarowali m.in. Łukasz Zagrobelny , Ewelina Lisowska , Ewa Farna czy Sylwia Grzeszczak . Przed sopocką publicznością artyści zaprezentowali nie tylko swoje hity, ale wielu z nich postawiło też na duże show. Dla niektórych gwiazd był to pierwszy taki festiwalowy występ, więc nie zabrakło nerwów i stresów. Redakcja AfterParty.pl również była obecna w Operze Leśnej i porozmawiała z gwiazdami drugiego dnia festiwalu Top Trendy 2013. Zobacz naszą wideo relację: Zobacz też zdjęcia z występów drugiego dnia festiwalu Top Trendy 2013:

Gwiazdy i ich fani na Top Trendy 2013
ONS
Newsy
Top Trendy 2013: Farna, Bednarek, Grzeszczak i Jula w tłumie fanów
A także Piaseczny, Enej i inni

Drugi dzień festiwalu Top Trendy 2013 przyciągnął plejadę polskich gwiazd muzyki, która zaprezentowała się sopockiej publiczności ze swoimi największymi przebojami. Przypomnijmy: Plejada gwiazd podczas drugiego dnia Top Trendy 2013 Zgromadzona w Operze Leśnej publiczność była zachwycona, a wśród niej znalazło się liczne grono fanów i wielbicieli poszczególnych artystów, którzy po koncercie za wszelką cenę chcieli zdobyć ich autograf lub zrobić wspólne zdjęcie. Najbardziej rozchwytywanymi gwiazdami były zdecydowanie Jula i Sylwia Grzeszczak , choć i reszta nie narzekała. Redakcja AfterParty.pl przygotowała materiał, w którym pokazujemy szaleństwo fanów polskich muzyków. Zobacz nasze wideo: Zobacz też galerię zdjęć z drugiego dnia festiwalu Top Trendy 2013:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner