W miniony weekend miała miejsca tradycyjna impreza gwiazdkowa klubu, w którym gra Robert Lewandowski. Na bożonarodzeniowym spotkaniu Bayernu Monachium, jak co roku, pojawili się piłkarze wraz z małżonkami. W tym zacnym gronie nie mogło zabraknąć Roberta i Anny Lewandowskich, którzy tego wieczoru wyglądali fenomenalnie! Robert postawił na tradycyjny czarny garnitur, który zestawił z ponadczasową, białą koszulą. Na klasyczną elegancję postawiła również Ania, która miała na sobie prostą, czarną sukienkę z odkrytymi plecami, do której dobrała wysokie, sięgające połowy uda, kozaki w kolorze czarnym. Na ramiona zarzuciła beżowy płaszcz, a w dłoni miała czerwoną torebkę w formie kuferka.

 

Zobacz też: Lewandowscy zadali szyku na imprezie świątecznej. Ania w skromnej stylizacji? Gdy zdjęła płaszcz, zrobiło się gorąco! ZDJĘCIA

 

Patrząc na zdjęcia Anny i Roberta Lewandowskich z tegorocznej imprezy gwiazdkowej Bayernu, nie sposób nie przypomnieć fotografii z ubiegłego roku. Tym bardziej, że... Lewandowscy wówczas postawili na niemal identyczne stylizacje. W przypadku Roberta elementami rozróżniającymi są jedynie nowa fryzura oraz brak krawata. Ania Lewandowska rok temu miała na sobie czarną sukienkę z prześwitującym dekoltem, do której dobrała dokładnie te same kozaki. Dopełnieniem stylizacji również był beżowy płaszcz oraz torebka w zwierzęcy print. Jednak najistotniejszym detalem w stylizacji Ani sprzed roku był ciążowy brzuszek, sprytnie ukryty pod luźnym fasonem sukienki. Wówczas państwo Lewandowscy spodziewali się narodzin swojego pierwszego dziecka, córeczki Klary, która niedawno skończyła siedem miesięcy.

 

Wybierzcie lepszą stylizację Ani! Stawiacie na odkryte plecy czy zmysłowe przezroczystości?

 

Polecamy: Udekoruj ogród świątecznymi ozdobami

 

Anna Lewandowska na gwiazdkowej imprezie w tym roku zadała szyku kreacją z odsłoniętymi plecami.

Anna i Robert Lewandowscy na świątecznym balu

Anna i Robert Lewandowscy na świątecznym balu

Rok temu Ania na analogicznej imprezie klubu Roberta, trenerka była w ciąży z małą Klarą. ;)

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
East News

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
East News