Joanna Krupa
ONS
Fleszstyle

Zjawiskowa Joanna Krupa na Flesz Fashion Night! Jaką ona ma figurę... ZDJĘCIA

Zjawiskowa Joanna Krupa na Flesz Fashion Night! Jaką ona ma figurę... ZDJĘCIA
Joanna Krupa
Instagram
Newsy
Joanna Krupa korzysta z życia singielki, a jej siostra wychodzi za mąż! Tak bawiły się na panieńskim
Joanna Krupa korzysta z życia singielki, a jej siostra wychodzi za mąż! Tak bawiły się na panieńskim
KONKURS Duplo x Flesz Fashion Night 2018!
Party.pl
Fleszstyle
KONKURS! Weź udział w konkursie - zostań muzą Duplo i zasiądź w pierwszym rzędzie podczas Flesz Fashion Night 2018!
Weź udział w konkursie i zasiądź w pierwszym rzędzie podczas największej imprezy modowej tego sezonu – Flesz Fashion Night 2018!

Już 4 września odbędzie się 7. edycja jednego z największych wydarzeń modowych w Polsce - Flesz Fashion Night 2018. Na jednym wybiegu, swoje najnowsze kolekcje zaprezentują topowi projektanci w towarzystwie zaprzyjaźnionych gwiazd-muz, dla których specjalnie na ten wieczór stworzą kreacje haute couture. Marzysz o tym, aby choć przez chwilę poczuć się jak one?                       Wypełnij formularz zgłoszeniowy, wyślij nam zdjęcie swojej sylwetki, pozując z batonikiem Duplo i odpowiedz na pytanie: „Dlaczego, to ty powinnaś zostać muzą Duplo na Flesz Fashion Night 2018?”   Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy MUZĘ Duplo, która pojawi się na największej imprezie modowej roku (wraz z osobą towarzyszącą) i zasiądzie w pierwszym rzędzie obok topowych gwiazd show-biznesu!  Nasi styliści dopasują do niej wyjątkową kreację inspirowaną marką Duplo, a profesjonalny zespół wizażystów na backstage'u modowego święta Flesz Fashion Night, zadba o jej makijaż i fryzurę. Zwyciężczyni, weźmie również udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej dla magazynu Flesz. Gwiazdy&Styl.  Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 20 sierpnia 2018.    Oprócz nagrody głównej, dla pozostałych uczestniczek konkursu do wygrania także 5 torebek BATYCKI  oraz słodkie zestawy marki  Duplo . Razem z Duplo poznaj najnowsze trendy i wejdź do świata gwiazd podczas Flesz Fashion Night 2018!                                           Weź udział w konkursie!

Joanna Krupa zerwała kontakt z Romainem przez rozwód? "Trzeba być złym człowiekiem, żeby..."
EastNews
Newsy
A jednak! To już OFICJALNIE KONIEC! Joanna Krupa rozwiodła się z Romainem!
A jednak! To już OFICJALNIE KONIEC! Joanna Krupa rozwiodła się z Romainem!

Jak pisaliśmy na początku lipca, Joanna Krupa i Romain Zago złożyli papiery rozwodowe. Mimo że próbowali uratować swoje małżeństwo, na nic to się zdało. Dla ich związku nie było przyszłości. ( Zobacz:  Mąż Krupy chce do niej wrócić?! "Chciałby wszystko cofnąć. Ludzie nieraz pobierają się ponownie..." ) Jak podała viva.pl modelka i jej mąż, Romain Zago,  podpisali papiery rozwodowe w sądzie  w licpu tego roku i czekali tylko na uprawomocnienie wyroku. A miało to miejsce w czwartek.   Joanna Krupa po rozwodzie z Romainem Zago Sąd w Miami w czwartek rano sfinalizował sprawę rozwodową podając jako powód „rozkład pożycia małżeńskiego”. Wniosek o rozwód Joanna Krupa złożyła na początku lipca. Przypomnijmy, Joanna Krupa i Romain Zago byli małżeństwem przez cztery lata.    Zobacz także:  Romain Zago zdradził, jak wyglądały kulisy rozstania z Joanną Krupą! Była inna kobieta?   Więcej:  Joanna Krupa o rozstaniu z mężem: „Słuchawka wypadła mi z ręki, myślałam, że zemdleję" Mocne cytaty!   To już oficjalnie koniec.   Ich związek to przeszłość.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner