Mat. prasowe

Wiktoria Gąsiewska przez ostatnie lata przeszła ogromną metamorfozę. Z małej dziewczynki przerodziła się w świadomą siebie kobietę. Przypomnijmy, że Wiktoria Gąsiewska zadebiutowała na szklanym ekranie w wieku zaledwie kilku lat. Z przyjemnością obserwowaliśmy, jak zmienia się na naszych oczach. Wiktoria Gąsiewska coraz częściej podkreśla swoją kobiecość zmysłowymi kreacjami. Ostatnio na Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje w seksownej dzianinowej sukience, której krój od kilku sezonów nie przestaje być modny!

Wiktoria Gąsiewska w sukience Sugarfree

Wiktoria Gąsiewska postawiła na model od polskiej marki Sugarfree. Perfekcyjnie podkreślił on kobiece kształty gwiazdy serialu "Rodzinka.pl". Dopasowana, dzianinowa sukienka to absolutny "must have" w szafie każdej modnej kobiety. Sprawdzi się ona nie tylko na co dzień, ale również na wieczorne wyjście ze znajomymi. Wszystko zależy od tego, z czym ją zestawicie. Dzianinowa sukienka świetnie współgra ze sneakersami. Jednak gdy zestawicie ją z eleganckimi szpilkami, również zadacie w niej szyku.

Specjalnie dla was przeszukaliśmy znane sklepy, aby znaleźć sukienki podobne do tej, którą miała na sobie Wiktoria Gąsiewska. Za niektóre z nich zapłacisz grosze! Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami.

1/7
Mat. prasowe

Sukienka Sugarfree, 99 zł

2/7
Mat. prasowe

Sukienka Nudyess, 389 zł

3/7
Mat. prasowe

Sukienka Mohito, 89,99 zł

4/7
Mat. prasowe

Sukienka Reserved, 49,99 zł

5/7
Mat. prasowe

Sukienka Pull&Bear, 69,90 zł

6/7
Mat. prasowe

Sukienka Stradivarius, 79,90 zł

7/7
Mat. prasowe