kurtki Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram

Ulubione kurtki Małgorzaty Rozenek-Majdan na jesienne spacery. Kup je już od 129,99 zł!

kurtki Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia zaskakiwać świat pomysłowymi stylizacjami. Jednego dnia wybiera elegancką marynarkę i cygaretki, z kolei innego rockowe szorty oraz dopasowaną bluzkę. Dzięki tak różnorodnym pomysłom Małgosi na looki każda kobieta znajdzie wśród nich coś dla siebie.

 

Czarna puchówka na spacer z psami

Perfekcyjna w każdej stylizacji zawsze umiejętnie podkreśla swoją kobiecość. W poniższym zestawieniu do obszernej długiej puchówki założyła kalosze oraz czarne rurki, optycznie wydłużające nogi. Poza nimi w total looku pojawił się czarny golf. Jednak poza nimi w taki chłodny dzień, sława powinna założyć jeszcze czapkę i rękawiczki, których nigdy nie powinno zabraknąć w naszych jesiennych outfitach.

 

Kurtki Małgorzaty Rozenek-Majdan
Instagram

 

 

Różowa kurtka na codzienny relaks

Z kolei druga jesienna stylizacja Małgosi, to zupełne przeciwieństwo czarnego looku. Jest pełna pozytywnych pastelowych kolorów, świetnie się uzupełniających. Mowa tu między innymi o szarym sweterku, jeansach odkrywających kostki, a także modnych sportowych butach. Całości lekkości dodaje mała torebka na ramię i przede wszystkim różowa krótka kurtka puchowa.

 

Kurtki Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram

 

 

A czy Wam podobają się takie pomysły looków na jesienne spacery?

Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47