kurtki Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram

Ulubione kurtki Małgorzaty Rozenek-Majdan na jesienne spacery. Kup je już od 129,99 zł!

kurtki Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia zaskakiwać świat pomysłowymi stylizacjami. Jednego dnia wybiera elegancką marynarkę i cygaretki, z kolei innego rockowe szorty oraz dopasowaną bluzkę. Dzięki tak różnorodnym pomysłom Małgosi na looki każda kobieta znajdzie wśród nich coś dla siebie.

 

Czarna puchówka na spacer z psami

Perfekcyjna w każdej stylizacji zawsze umiejętnie podkreśla swoją kobiecość. W poniższym zestawieniu do obszernej długiej puchówki założyła kalosze oraz czarne rurki, optycznie wydłużające nogi. Poza nimi w total looku pojawił się czarny golf. Jednak poza nimi w taki chłodny dzień, sława powinna założyć jeszcze czapkę i rękawiczki, których nigdy nie powinno zabraknąć w naszych jesiennych outfitach.

 

Kurtki Małgorzaty Rozenek-Majdan
Instagram

 

 

Różowa kurtka na codzienny relaks

Z kolei druga jesienna stylizacja Małgosi, to zupełne przeciwieństwo czarnego looku. Jest pełna pozytywnych pastelowych kolorów, świetnie się uzupełniających. Mowa tu między innymi o szarym sweterku, jeansach odkrywających kostki, a także modnych sportowych butach. Całości lekkości dodaje mała torebka na ramię i przede wszystkim różowa krótka kurtka puchowa.

 

Kurtki Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram

 

 

A czy Wam podobają się takie pomysły looków na jesienne spacery?

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43