Paulina Sykut-Jeżyna w futerku z Zary
Instagram/Paulina Sykut-Jeżyna

Trendy zima 2021. Paulina Sykut ulubioną kurtkę upolowała w Zarze! Dała za nią grosze! 

Paulina Sykut-Jeżyna w futerku z Zary
Instagram/Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna słynie ze świetnego stylu i prawdziwego oka do trendów, nic więc dziwnego, że uwielbiana dziennikarka pokazała się w kurtce, która jest prawdziwym hitem na zbliżający się coraz większymi krokami zimowy sezon! Dodatkowo gwiazda wybrała model nie od projektanta, a ze znanej sieciówki. Jak się okazuje, tą i inne podobne kurtki w świetnych cenach znajdziemy w Zarze.

Zobacz także: O tej kurtce na zimę marzą wszystkie influencerki! Małgorzata Rozenek-Majdan kupiła swoją puchówkę na wyprzedaży w sieciówce

Moda na zimę 2021. Paulina Sykut-Jeżyna w kurtce, która jest hitem sezonu. Kupimy ją w Zarze!

Idealna kurtka na zimę powinna być ciepła, zapewniać nam wygodę i zawsze stylowy wygląd. Jak się okazuje, znalezienie tej właściwej wcale nie jest takie trudne, a jeden z najbardziej pożądanych modeli, który ubrała Paulina Sykut-Jeżyna, znajdziemy w Zarze i innych popularnych sklepach. Oczywiście mowa o pluszowej kurtce, która świeci triumfy na ulicach oraz w mediach społecznościowych.

Paulina Sykut-Jeżyna w pluszowej kurtce
Instagram

Gwiazda zestawiła ją w casualowy sposób, z jeansami i równie modnymi śniegowcami Inuikii (1049 zł, Eobuwie.pl)

Beżowo-brązowe śniegowce Inuikii, Eobuwie.pl
Eobuwie.pl

 

Jesteś fanką pluszowych kurtek, czy raczej stawiasz na równie modne i pożądane puchówki? Nie musisz się martwić, bo oba wybory będą prawdziwym strzałem w dziesiątkę, a stylizacje z nimi w roli głównej z pewnością nie przejdą niezauważone.

 

Więcej na temat Paulina Sykut
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08