Shopping kozaki Złote kozaki w cekiny River Island, 350 zł Satynowe kozaki na obcasie Zara, 359 zł Przezroczyste kozaki pleksi Forever 21, 160 zł Lakierowane skórzane kozaki Zara, 599 zł
Shopping kozaki
Tak, wiemy jeszcze jest lato, ale tych 8 par kozaków musicie poszukać już w sklepach!
1/9
Shopping kozaki

Cekinowe kozaki Saint Laurent

 

Pamiętacie jak pisaliśmy o cekinowych kozakach z pokazu Saint Laurent na jesień/zimę 17? Te superbłyszczące cudeńka trafiły na niejeden nagłówek, ponieważ mimo swojej astronomicznej ceny wynoszącej jakieś 36 tys. złotych, i tak zostały kompletnie wyprzedane, a do następnych partii ustawiła się kolejka oczekujących.

 

Więcej: Wiemy, w co Doda ubierze się na koncert Guns N' Roses! Wybrała buty, które pokochała Rihanna! Kosztują... majątek

 

Dzięki ich frywolności i luzowi, te błyszczące kozaki były natychmiastowym hitem wśród obecnych na pokazie redaktorów i kupców. No i dlatego że wkrótce po prezentacji założyła je Rihanna – gwiazda wstawiła na instagram zdjęcie, na którym nosi je z podartymi jeansami.

 

Rihanna w cekinowych kozakach Saint Laurent

 

Zobacz też: Nie wszystko złoto co się świeci... Ale po te kozaki jest już kolejka. Mają ASTRONOMICZNĄ cenę!

 

Ciekawe czy dyrektor kreatywny Saint Laurent, Anthony Vacarello, przeczuwał, że kozaki wywołają aż tak pozytywną reakcję branży. Zazwyczaj takie elementy kolekcji o horrendalnie wysokich cenach produkuje się w bardzo, bardzo limitowanej liczbie lub wręcz na zamówienie. A w tym przypadku nie zdziwiłoby nas gdyby Saint Laurent wprowadziło nowe pary nawiązujące do tych supergorących kozaków.

 

Doda przed koncertem Guns N' Roses

 

Więcej: Iga Lis z bardzo DROGĄ torebką Saint Laurent! Zobacz jej zdjęcia z Tomaszem i Polą Lisami!

 

Dlatego też – nawet jeśli nie chcecie wydawać 5-cyfrowej sumy na kozaki tak jak zrobiła Doda – warto zainwestować w jesienne buty w podobnym stylu. Obszerne, wysokie kozaki pojawiły się na pokazach u Isabel Marant (z błyszczącej skóry), Off-White (szara krata) czy Victorii Beckham (granatowe). My znaleźliśmy dla Was 8 par kozaków w sieciówkach, dzięki którym oszczędzicie dobre 36 tysięcy.

 

2/9
Złote kozaki w cekiny River Island, 350 zł
3/9
Satynowe kozaki na obcasie Zara, 359 zł
4/9
Przezroczyste kozaki pleksi Forever 21, 160 zł
5/9
Lakierowane skórzane kozaki Zara, 599 zł
6/9
Lakierowane kozaki H&M, 159,90 zł
7/9
Kozaki na obcasie Mango, 229 zł
8/9
Brokatowe kozaki do ud H&M, 179,90 zł
9/9
Aksamitne elastyczne kozaki XL na płaskiej podeszwie Bershka, 159 zł
Więcej na temat Doda