torebka Staud/Moliera 2 czerwony kuferek Aldo/Zalando.pl kuferek Stradivarius kuderek Zara kuferek Reserved
Anna Lewandowska z torebką Staud
Instagram

Torebki to ukochany dodatek wielu kobiet. Są obowiązkowym gadżetem, który uzupełnia stylizacje, ale może też nadawać jej charakteru. Szczególnie jeśli wygląda jak małe dzieło sztuki. Zobaczcie, gdzie kupić  stylowe kuferki, które w tym roku opanowały wybiegi, ulice i Instagram!

Jaką torebkę wybrała Ania Lewandowska?

Ania Lewandowska, która od dłuższego czasu wyznacza trendy, tym razem na swoim profilu na portalu społecznościowym pokazała zdjęcie z torebką, o której marzy każda wielbicielka mody. Mały kuferek-pudełko marki Staud to absolutny hit! Będzie królował wiosną i latem 2019.

W garderobie trenerki nie brakuje wielu markowych ubrań i dodatków. Za model torebki, który wybrała Ania trzeba zapłacić ok. 1595 zł. Jednak dobra wiadomość jest taka, że znane sieciówki takie jak Zara, H&M czy Stradivarius prześcigają się z pomysłami w tym temacie. Znajdziecie w nich torebki, które mogą mieć kształt: sześcianu, kwadratu czy prostokąta. Dodatkowo są małe, poręczne i bardzo ozdobne, a szczególnie ich rączki, bo to najważniejszy detal ( znaleźliśmy też modele, które mają doczepiony łańcuszek). Może nie są praktyczne, ale za to bardzo stylowe, robią wrażenie i z pewnością warto mieć chociaż jeden model w swojej szafie.

Zatem ruszmy na zakupy! Poniżej zobaczcie, gdzie kupić małe kuferki podobne do tego, który wybrała Ania Lewandowska!

1/6
torebka Staud/Moliera 2
Mat. prasowe

Kuferek, który ma już w swojej szafie Ania Lewandowska to amerykańska marka Staud, która proponuje nowoczesne i wyrafinowane dzieła sztuki. To model Mini Sadie uszyty z cielęcej skóry, który w środku ma nawet wbudowane lusterko. 

2/6
czerwony kuferek Aldo/Zalando.pl
Mat. prasowe

Aldo/Zalando.pl, 119 zł

4/6
kuderek Zara
Mat. prasowe

Zara, 199 zł

5/6
kuferek Reserved
Mat. prasowe

Reserved, 199,99 zł

Więcej na temat Anna Lewandowska