Black Friday 2017
East News

Te sklepy wcześniej zaczynają Black Friday. Mamy listę!

Black Friday 2017
East News

Black Friday rozpoczyna okres przedświątecznych zakupów. To wielkie święto dla wszystkich, którzy kochają promocje i wyprzedaże. Tego dnia możemy kupić wybrane produkty z 50-procentową, czy nawet 70-procentową zniżką. To również doskonały moment, aby kupić prezenty na Boże Narodzenie z małym wyprzedzeniem. Dzięki temu zaoszczędzimy sobie potem przedświątecznej gorączki i tłumów w sklepach!

 

Zobacz: Black Friday 2018! Znamy już datę. Zobacz, które sklepy biorą udział w wyprzedażowym szaleństwie

 

Co to jest Black Friday?

Black Friday to jeden dzień w roku, kiedy możemy oddać się zakupowemu szaleństwu. Okazje czekają na nas zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Czarny Piątek pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Odbywa się on zawsze następnego dnia po Dniu Dziękczynienia. Idea Black Friday została już trochę zmieniona. Początkowo był to tylko jeden dzień, w którym sklepy kusiły klientów wyjątkowymi promocjami. Teraz Black Friday zaczyna się często już wcześniej i zostaje przedłużony na cały weekend. A w poniedziałek, po Black Friday, na fanów zakupów online czeka Cyber Monday – czyli szaleństwo zakupowe w sklepach internetowych.

 

Black Friday w Polsce

Black Friday cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju. Przyczyniła się do tego nie tylko popularyzacja amerykańskich świąt, jak w przypadku Halloween, ale również obecność zagranicznych firm na polskim rynku. Aktualnie Czarny Piątek jest jednym z najważniejszych okresów wyprzedażowych.

 

Zobacz: Czy można zwracać rzeczy kupione na Black Friday?

 

Lista sklepów, które wcześniej zaczynają Black Friday

  • Hebe
  • Home&You
  • Uterque
  • Topshop
  • Mango Outlet
  • Adidas
  • Reserved sklep online

Czekamy na kolejne sklepy, które dołączą do wyprzedażowego szaleństwa Black Friday!

Black Friday 2017 w Zarze: najlepsze rzeczy
Mat. promocyjne

Więcej na temat Black Friday
Przeładuj

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są razem? Instagram mamy Łukasza wskazuje na coś innego...

zobacz 01:14