Te okulary przeciwsłoneczne Privé Revaux  to hit lata 2020!
Mat. pras.

Te okulary przeciwsłoneczne to hit lata 2020 wśród gwiazd! Zakochała się w nich m.in. Adriana Lima

Te okulary przeciwsłoneczne Privé Revaux  to hit lata 2020!
Mat. pras.

Światła kamer i błysk fleszy wymagają nienagannej stylizacji. To dlatego od lat Hollywood kształtuje u swoich bywalców wyrafinowane gusta, które następnie przekładają się na światowe trendy modowe. Wymagania gwiazd stanowią bezcenną podpowiedź, jak stworzyć stylowe i pożądane przedmioty. Z tych wskazówek korzysta m.in. marka Privé Revaux, dostarczając wszystkim zainteresowanym okulary godne czerwonych dywanów. Teraz, dzięki współpracy marki z liderem branży optycznej w naszym kraju – Vision Express, okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne Privé Revaux dostępne są także w Polsce.

Idea Privé Revaux jest prosta: zaoferować produkt wysokiej jakości, o wysublimowanej stylistyce, zgodny z najważniejszymi trendami mody – zarówno tymi najnowszymi, jak i tymi ponadczasowymi. Źródłem bezpośrednich inspiracji jest świat Hollywood: markę współtworzą laureat Oscara - aktor Jamie Foxx, nominowana m.in. do Złotego Globu aktorka i piosenkarka Hailee Steinfeld oraz modelka i aktorka Ashley Benson. Ponadto wiele modeli powstaje w limitowanych seriach przy współudziale gwiazd takich jak Adriana Lima czy Olivia Culpo.

Te okulary przeciwsłoneczne Privé Revaux  to hit lata 2020!

Jednocześnie Privé Revaux jest marką dla każdego. Choć design i jakość dotrzymują kroku największym domom mody na świecie, to ceny okularów pozostają przystępne dla szerokiego grona klientów. Od niedawna Privé Revaux są dostępne także w Polsce, w salonach Vision Express i Trendy Opticians – wyłącznych dystrybutorów marki w naszym kraju. Do asortymentu wysokiej jakości okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych oferowanych przez sieci dołączyła tym samym kolejna marka na światowym poziomie.

Te okulary przeciwsłoneczne Privé Revaux  to hit lata 2020!

Okulary Privé Revaux to nie tylko modne dodatki, ale też komfort i bezpieczeństwo dla oczu. Zastosowane w modelach przeciwsłonecznych soczewki zapewniają skuteczną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. Wiele z nich posiada powłokę polaryzacyjną, która neutralizuje oślepiające refleksy świetlne. Większość modeli powstaje w ograniczonych seriach.

Te okulary przeciwsłoneczne Privé Revaux  to hit lata 2020!

Privé Revaux tworzy swoje produkty z pasji do stylu i jakości, a za cel stawia sobie zapewnienie niespotykanych dotąd, luksusowych, a jednocześnie przystępnych produktów. To dzięki temu Privé Revaux pojawia się na Instagramowych zdjęciach wielu gwiazd i zadaje szyku w światowych trendach optycznych. Od tego lata – także w Polsce! To nie tylko okulary przeciwsłoneczne i oprawy, ale też zaproszenie do zaprezentowania się światu w zjawiskowym stylu.

Te okulary przeciwsłoneczne Privé Revaux  to hit lata 2020!

Więcej na temat trendy
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05