Małgorzata Rozenek - Majdan
Instagram

Te hitowe kapcie za 299 zł pokochała Małgorzata Rozenek-Majdan! W Biedronce kupisz je za 16 zł

Małgorzata Rozenek - Majdan
Instagram

Kto powiedział, że siedząc w domu nie można wyglądać stylowo i modnie? Pandemia dalej trwa, a my wciąż większość czasu przebywamy właśnie w domu, dlatego warto sprawić sobie odrobinę przyjemności na przykład modnymi kapciami! A te właśnie pojawiły się w Biedronce i już są rozchwytywane. Podobny model ostatnio miała na sobie Małgorzata Rozenek-Majdan, która uwielbia pluszowe kapcie. Teraz i wy możecie je mieć i to za mniej niż 16 złotych. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini na wakacjach! Tak wygląda jej brzuch pół roku po porodzie

Hitowe kapcie w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan upolujecie w Biedronce za mniej niż 16 złotych!

Pluszowe kapcie są ostatnio prawdziwym hitem wśród gwiazd i influencerek. Są nie tylko modne, ale przede wszystkim bardzo, bardzo wygodne! Mamy dobre wieści dla "kapcioholików" - jeśli marzy ci się kolejna para wygodnych, ciepłych i stylowych kapci, to właśnie teraz są dostępne w Biedronce.

Zajdziecie je oczywiście w kilku wariantach kolorystycznych - czarnym, szarym i różowym, a także z motywem kwiatowym. Pluszowe kapcie z Biedronki są na cienkiej, antypoślizgowej podeszwie i każdy z tych kultowych modeli, ma odkryte palce. Dostaniecie je w rozmiarach od 36 do 41, dlatego z pewnością każda z pań znajdzie jakiś model dla siebie. 

Oczywiście ich największą zaletą jest rewelacyjna cena! Jak już wspomnieliśmy, takie kapcie pokochała Małgorzata Rozenek-Majdan, jednak za swój model gwiazda zapłaciła 299 złotych. Wy możecie dostać niemalże identyczne kapcie za dokładnie 15,99 zł!

Małgorzata Rozenek - Majdan
Mat. prasowe

Nie pozostaje nic innego, jak spieszyć się z zakupem, bo kapcie są rozchwytywane. I jak Wam się podobają? Skusicie się na nie? Takie modele już od pewnego czasu rządzą również na Instagramie. Kochają je gwiazdy i influencerki - teraz kolej na Was!

 

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43