Marcelina Zawadzka w kurtce jeansowej
Instagram

Kurtka jeansowa to ponadczasowy element garderoby dla każdej kobiety. Jest zawsze modna i co najważniejsze pasuje do wielu stylizacji. Co prawda zmieniają się fasony, ale klasyczna kurtka jeansowa nigdy nie wyjdzie z mody. Noszą ją gwiazdy, blogerki i influencerki.

W tym sezonie nosimy kurtki w wersji klasycznej, oversizowej oraz modele w stylu lat 90. Coraz więcej gwiazd lansuje połączenia kurtek z lekkimi, letnimi sukienkami, spodniami typu culloty lub w wersji jeansowy total look. Zobaczcie, jak gwiazdy noszą kurtki jeansowe i gdzie można kupić podobne!

Zobacz takżeZawadzka i Jonkisz już nie ukrywają swojego związku! Zobacz, jak czule żegnali się po imprezie!

1/7
Roksana Węgiel Julia Wieniawa w kurtce jeansowej
Instagram

Prawdziwym hitem są kurtki jeansowe z kolorowymi naszywkami. Ich fanką jest Roksana Węgiel. Młoda gwiazda najczęściej wybiera oversizowe modele, które łączy z rurkami. To idealne rozwiązanie, aby stworzyć prostą, szybką i efektowną stylizację na co dzień. Luźne modele kurtek jeansowych pokochała też Julia Wieniawa. Ten krój idealnie sprawdzi się dla kobiet o szczupłej sylwetce. Oversizowy model najlepiej zestawić z wąskim dołem, aby zachować proporcje sylwetki. Ten krój mogą też wybrać kobiety z dużym biustem, jeśli chciałyby go ukryć.

2/7
Maja Sablewska Anna Lewandowska w kurtce jeansowej
Instagram

Kurtki jeansowe różnią się między sobą również długością. Kobiety niskie najlepiej jeśli wybiorą krótsze fasony. W ten sposób odsłonią talię i mogą wydłużyć nogi. Z kolei dłuższe modele dają możliwość ukrycia szerokich bioder. Fanką luźnych kurtek jeansowych o dłuższym kroju jest Maja Sablewska. Z kolei krótsze modele często wybiera Anna Lewandowska

3/7
Marcelina Zawadzka w kurtce jeansowej
Instagram

Kurtki jeansowe, które co jakiś czas wracają do łask to krótkie dopasowane modele. Są one idealne dla kobiet praktycznie o każdym rozmiarze. W takim fasonie zaprezentowała się ostatnio Marcelina Zawadzka. Gwiazda postawiła na jeansowy total look, w którym prezentowała się bardzo seksownie. Decydując się na dopasowaną kurtkę jeansową warto wybrać model elastyczny, aby czuć się w nim komfortowo. Zobaczcie, gdzie można kupić modne fasony!

 

4/7
Ciemna kurtka jeansowa
Mat. prasowe

Kurtka jeansowa Zara cena 109 zł/ 139 zł

5/7
Kurtka jeansowa  z naszywkami
Mat. prasowe

Kurtka jeansowa Mohito cena 129 zł / 199 zł

6/7
Długa kurtka jeansowa H&M
Mat. prasowe

Kurtka jeansowa H&M cena 149 zł/ 199 zł

7/7
Kurtka jeansowa z paskiem
Mat. prasowe

Kurtka jeansowa Zara cena 109 zł / 139 zł

Więcej na temat Marcelina Zawadzka kurtka jeans